Відкритий шаховий турнір на кубок Забіжинського М.З.

Дата: 21.11.2018 15:25

17 листопада 2018 року у селищному будинку культури проведено II відкритий шаховий турнір на кубок Забіжинського М.З.. Турнір започатковано рішенням сесії виконкому Мирненської селищної ради № 100 від 20 грудня 2017 року та згідно Положення «Про проведення шахового турніру на кубок Забіжинського М.З.» і буде проводитись щорічно в листопаді місяці.

У турнірі прийняли участь жителі смт Мирне та учні місцевої школи. Змагання відбувалися в дружній, творчій атмосфері. Третє місце в турнірі виборов Осипенко Іван, на другому місці Присташ Микола, перше місце та кубок другий рік поспіль здобув Колганов Олег.

Призерів турніру було нагороджено грамотами та кубком на честь Забіжинського М.З..

Відділ освіти, культури,

молоді та спорту