Тарифи на послуги автомобіля та екскаватора ДКП «Преображенка»

Дата: 14.03.2018 21:18

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Виконавчим комітетом Мирненської селищної ради були погоджені тарифи на послуги автомобіля та екскаватора ДКП «Преображенка»:

• Послуги автомобіля ГАЗ-53-НЖ (викачка нечистот 1 ходка) для населення – 280,00 грн., для організацій – 500,00 грн.
  • Послуги екскаватора МТЗ-82 (година роботи) для населення – 417,00 грн., для організацій – 480,00 грн.
  • Послуги екскаватора МТЗ-82 на громадянському кладовищі – 870,00 грн.
  • Послуги автотранспорту (згідно тонокілометрів).

Із розрахунками тарифів можна ознайомитися у секретаря виконкому у приміщенні селищної ради за адресою: смт Мирне, Каланчацький район, Херсонська обл., вул. Шевченка, 33, ІІ поверх адмінбудівлі.

Термін надання пропозицій: 1 місяць з дня публікації цього повідомлення. Пропозиції, які будуть надіслані після спливу терміну, братись до уваги не будуть.

Пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, особистим підписом. Повинні бути економічно обґрунтовані та містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.