Херсонська область, Каланчацький район

Вітання

Вітаємо колег

Вітаємо колег - іменників, які народилися в лютому місяці ! Головного бухгалтера – Гузь Катерину Сергіївну – 13 лютого. Соціального робітника – Андрєєву Ольгу Леонідівну– 13 лютого, У радісний і світлий день Вашого народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Нехай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівках, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя у ваші серця!

14:51:49 10.02.2020

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери України. Бажаємо впевнено крокувати до своєї мети та твердо знати, у чому вся таємниця успіху. Нехай серед оточуючих не буде заздрісників, нехай серед життєвих буднів не буде тяжких проблем. Бажаємо щирих посмішок, вдалих ідей, блискучих результатів праці та справжнього щастя у житті.

09:09:32 01.11.2019