Херсонська область, Каланчацький район

Вітання

Дорогі ветерани!

Прийміть сердечні вітання з великим святом – Днем Перемоги! Ми схиляємо голови перед Вашим Подвигом! Ви – гідний приклад для наслідування, зразок самовідданого служіння Вітчизні. Ми, в свою чергу,  повинні робити все для того, аби Ви постійно відчували турботу та нашу підтримку як символ безкінечної вдячності і поваги.

Бережіть себе, нехай Бог дає Вам сили, а найрідніші люди завжди дарують свою любов! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, активного довголіття, родинного затишку та благополуччя!

З Днем Перемоги!

З повагою, колектив Терцентру

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери України. Бажаємо впевнено крокувати до своєї мети та твердо знати, у чому вся таємниця успіху. Нехай серед оточуючих не буде заздрісників, нехай серед життєвих буднів не буде тяжких проблем. Бажаємо щирих посмішок, вдалих ідей, блискучих результатів праці та справжнього щастя у житті.

09:09 01.11.2019