A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

Звіт Мирненського СБК за 2017 рік

У  Мирненському селищному будинку культури функціонують такі художні колективи: 4 вокальних ансамблі, а саме: 2 дорослих- «Ветеран»- 13 учасників і «Мирняночка» -9 учасників – керівник Сергеєв С.В., 2 дитячих- «Веселка» -7дітей  і «Маківка» -10 дітей, дитячий  гурт «Струни серця» - 4 дівчини, керівник Давидюк Н.М., 2 сольних –дорослий -7 солістів – керівник Сергеєв С.В. і дитячий – 6 солістів – керівник Давидюк Н.М., а також малі форми –дорослий  - 2 дуета і 2 тріо – керівник Сергеєв С.В.  і дитячий – 2 дуета – керівник Давидюк Н.М., а також  гурток художнього читання «Перлина» -10 дітей – керівник Литвиненко С.М. та  любительське об’єднання «Здоров’я» -60 –учасників ( із них) – 2 волейбольні команди жіноча і чоловіча – по 12 гравців у кожній, настільний теніс – 24 гравці , шашки, шахмати -12 гравців. Керівник об’єднання Данілевич Ф.Ф.

Заходи проведені Мирненським селищним будинком культури протягом 2017 року.    

                Проведення Новорічних та різдвяних свят:   

1. Колядки – «Коляда іде, торбинку з дарами несе»  - 06 січня 

Колядки – це найулюбленіше свято для учасників гуртка художнього читання «Перлина» та ансамбля «Ветеран» тому, що вони перевдягаються у героїв свят вечора іколи сходить перша зірка йдуть від хати до хати, сповіщаючи людей про народження сина Божого.

2. Щедрівки «Маланка з Новим роком всіх вітає»   –13.01.

Як і колядки, щедрівки – це теж ще та розвага! Всі перевдягаємося у сценічні костюми та йдемо щедрувати до селищної ради і вітати зі святом селищного та всіх працівників, далі вітаємо: директора школи та всіх працівників, зав. амбулаторією Клочкову О. А. та колектив; зав. дит. садком «Калинка» Дудник С.П. та працівників і діток, а також наших спонсорів –підприємців та односельців. Цього року  також учасники гуртка художнього читання  «Перлина» та учасники ансамбля «Ветеран» щедрували від хати до хати у односельців. Побажань та привітань було вдосталь, як і подяк.   

3. Захід до Дня визволення Афганістану «Вони повернулись з чужої війни» -зустріч з воїнами-афганцями -15.02. (школа).

Кожного року до нас приїжджають ветерани Афганістану  нашого району та селища Шередько В.М та його друзі, Чмельова Л.Д. яка працювала медсестрою в Афганістані розповідають дітям про тодішню війну, втрати, стійкість людського характеру та волю до життя. Діти дарують воїнам невеличкий концерт та квіти в знак подяки за мужність. Ось і в цьому році зустріч відбулася, але правда прийшла на свято тільки Чмельова Л.Д. і розповіла дітям про ті страшні роки і скільки наших солдат вона врятувала від смерті. Діти подарували їй квіти, а гурт «Струни серця»  музичні номери.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Марафон-реквієм присвячений пам’яті героїв Небесної сотні «Вони житимуть в наших серцях». -24.02. -школа.    

Найбільше розчулив всіх дорослих і малих марафон-реквієм присвячений загиблим на майдані «Небесній сотні». Ми проводили його разом зі школою. На захід були запрошені виконуюча обов’язки начальника відділу освіти  Бова М.І, учасники АТО (із 15 запрошених прийшли двоє Овінніков А.В. та Шульц В.Н.), а також односельці та учні.  Вшанувати пам'ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість,  розвивати бажання стати гідними громадянами України закликала у своїй промові виконуюча обов’язки начальника відділу освіти  Бова М.І. та виконуюча обов’язки директора школи Слідкевич В.С. На заході прозвучали жалібні пісні у виконаннні гурту «Струни серця» «А мати жде», «Над землею тумани» у вик. ансамбля «Мирняночка», пісні у виконанні  солістів Яни Онопрієнко «А я живий», С.Сергеєва «Прошу в неба», «Молитва за Україну» у виконанні ансамбля Маківка» та «Веселка» демонстрували фільми про ті страшні події на майдані. А фінальною крапкою була пісня «Ти – солдат України» і  на словах цієї пісні  діти подарували нашим героям квіти і взявши їх за руки вивели на сцену, щоб всі знали  наших захисників.

5. Концерт до Дня 8 березня «Жінка ніжна і велична".

Зі святом 8 березня усіх жінок на святковому концерті, що проводився у приміщенні школи, привітали заступник селищного голови Сімейко О.В.,виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Бова М.І. та виконуюча обов’язки  директора школи Слідкевич C.В. і побажали всім щастя, здоров’я і бути завжди прекрасними. А колективи художньої самодіяльності та солісти СБК подарували чудовий концерт. Ансамбль «Маківка» привітав своїх вчителів піснею «Підсніжники для вчителів» і подарували перші квіти, а пісню «Свято мами» і квіти матусям,  ансамбль «Веселка» подарував пісню «Матусина казка» для своїх матусь та бабусь. З великою любов’ю до своїх матерів прозвучала пісня «Мамині яблуні» у виконанні ансамбля «Мирняночка» і солістів Яни Онопрієнко, Дарини Комлєвої, Олени Андріянової та Карини Онищук. А на завершення концерту для коханих жінок пролунали  поздоровлення та пісні у виконанні чоловічого дуета Сергеєва C. та Канівця О. «Не было бы вас» и «За тебя моя женщина».

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Звітний концерт школи «Таврійський барвограй»  - школа.

Так, як ми співпрацюємо зі школою, то і концерти проводимо спільно. Ось і в цьому році  ансамблі  «Маківка» і «Веселка», гурт «Струни серця», учасники гуртка «Перлина», ансамбль «Мирняночка», а також солісти О.Андріянова, Д.Комлєва, Р.Лобода і вок. дует Ю.Польська та Є.Цирпиль представили комісії ДЮЦ свої найкращі номери, які були відібрані на обласний огляд-конкурс в якому взяли участь гурт «Струни серця», вокальний дует Ю. Польська і Є. Цирпиль та солістка Олена Андріянова. Фінальна пісня «Українці» була виконана педагогічним та учительським колективами.

 

 

 

 

 

 

 

7. Концерт «Маки червоні» до  Дня пам’яті та примирення

 

 

 

 

 

 

 

 

був проведений 9 травня біля будинку культури. На концерті звучали пісні воєнних років, нагадуючи жителям селища про ті страшні 1941-1945 роки, і якою ціною наші діди та прадіди здобули  цю перемогу. Заступник голови селищної ради Сімейко О.В. привітав всіх зі святом і вручив ветеранам ВВв медалі  і побажав їм міцного здоров`я на довгі роки  життя, а діти подарували  ветеранам квіти. Привітали ветеранів також директор СБК Давидюк Н.М., директор школи Слідкевич С.В., завідуюча дитсадком «Калинка» Дудник С.П. та голова ветеранської ради Овінніков О.П. після чого Олег Валерійович та Олександр Павлович поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам, а всі присутні вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання. Всі колективи СБК а саме: ансамбль «Мирняночка», асанмбль «Ветеран», дитячі ансамблі «Маківка» та «Веселка», учасники гуртка художнього читання «Перлина» та солісти Яна Онопрієнко, А. Литвиненко, Валерій Морозов та танцювльний ансамбль «Дежавю» з танцювальними композиціями «Синий платочек», «Идет солдат по городу»  подарували всім присутнім святковий концерт. Після закінчення концерту всіх ветеранів і дітей війни пригостили солдатською кашею, кошти на приготування якої були виділені селищною радою.

 

 

 

 

 

 

 

8. Свято  останнього дзвоника

розпочав піснею «Українці» педагогічний колектив ансамбль  «Мирняночка», а ансамбль «Маківка» закликали любити свою Україну випускників словами пісні «Любіть Україну». Олена Андріянова подарувала їм пісню «Україна мила». А ось гурт «Струни серця»  нагадав всім школярам словами пісні «Травневий дзвоник»  про останній навчальний день, і про те, що на них чекають літні канікули. В нас так давно ведеться, що дітей, які беруть участь в художній самодіяльності СБК і коли закінчують школу і їдуть навчатися далі, нагороджуємо грамотами та подарунками. Ось і в цьому році гурт «Струни серця» та  учасницю ансамбля «Веселка» Юлію Польську на святі останнього дзвоника голова селищної ради Сучок А.М.  нагородив всіх грамотами за активну участь у художній самодіяльності СБК та подарунками і побажав їм подальших успіхів у навчанні. А директор СБК будучи їхнім керівником розповіла всім присутнім про створення гурту «Струни серця», коли вони  маленькими дівчатками з 1-го класу  почали співати на сцені і про їхні творчі досягнення в районних, обласних конкурсах та фестивалях протягом 9 років. Наталія Миколаївна побажала їм щастя, міцного здоров’я та здійснення всіх їхніх заповітних мрій.

9. Концерт до Дня захисту прав дітей «Маленька країна – чарівне дитинство»

Звичайно для дітей найяскравішим і найулюбленішим святом є День захисту дітей, де вся увага приділяється тільки їм і проводяться ігри, конкурси, дарують подарунки. В нас так давно ведеться, що для дітей, які беруть участь в художній самодіяльності СБК ми готуємо подарунки – солодощі. Ну а в цьому році запам’ятався День захисту дітей в цьому році запам’ятався всім дітям селища найбільше. Як завжди це свято проводимо на порозі СБК разом зі школою. На святі присутні всі діти селища, діти школи, які відвідують майданчик і дітки дитсадка «Калинка». Розпочалося свято звичайно з поздоровлень директора СБК Давидюк Н.М.  та вручення грамот та подарунків найактивнішим учасникам – переможцям районних конкурсів та фестивалів. В цьому році в нас відзначилися ансамбль «Маківка» - переможці районного конкурсу «Моя маленька Батьківщина» 1 місце, солістка Олена Андріянова  переможець районного конкурсу «Моя маленька Батьківщина», «Таврійський барвограй» 1 місце та учасниця звітного концерту РБК 2015-2016 р.р., солістка Дарина Комлєва – переможець конкурсу «Моя маленька Батьківщина» 2 місце, соліст Лобода Руслан неодноразовий переможець районних конкурсів «Моя маленька Батьківщина», «Таврійський барвограй» 1 місце, а також отримали грамоту і цукерки  учасники гуртка «Перлина» за активну участь у художній самодіяльності СБК. Після цього відбувся концерт у виконанні всіх наших переможців та дітей, які приймають участь у художній самодіяльності СБК. А ще прийшли на наше свято самі маленькі дітки молодша та середня групи із дитячого садка «Калинка» і подарували всім гарні вірші, пісеньку «Промінчик» та танці «Гоп черевички», «Веселі Бджілки» та «Веселі кухарі». Після закінчення концерту всіх присутніх дітей на святі пригостили морозивом. А продовжив свято  вчитель фізкультури Нагорний П.П. та організатор школи і провели для дітей ігри та конкурси, за що переможці отримали солодкі призи. А подарував солодощі дітям голова селищної ради Сучок А.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. Випускний вечір: Ансамбль «Веселка» і солістка Кузнєцова Г подарували випускникам і їхнім батькам чудову пісню «Українська родина», а Задорожня Є привітала всіх піснею «Україно моя».

11. Концерт «Закон це порядок!» до Дня Конституції та Дня молоді – 28.06.

Розпочали святкування з вітального слова секретаря селищної ради Канівець І.С. Вона привітала всіх зі святом Конституції та молоді і побажала міцного здоров’я, щастя, добробуту та мирного неба на нашій Україні. Продовжила свято учасниця гуртка «Перлина» Аліна Шестаченко віршем «Сьогодні свято на моїй землі», а далі відбувся концерт підготовлений колективами СБК. Свої пісні про Україну дарували дитячі ансамблі «Маківка» пісня «Любіть Україну», «Веселка», ансамбль «Ветеран» з піснями «Україно молитва моя» та «Єднаймося», вокальне тріо «Лише у нас на Україні», солісти Дар’я Бойко, Яна Онопрієнко, С.Сергеєв, Олена Андріянова, Дарина Комлєва. Наші маленькі учасники дитячого садка «Калинка» – молодша група подарували танок «Веселі курчатка», а гурт «Дежавю» порадували глядачів веселим виконанням танця «Василина», а ось В.Халкіна розсмішила всіх виконанням гуморесок «Вийшла заміж» та «Дієта». По закінченні концерту відбулася дискотека для молоді та всіх бажаючих.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. Масове гуляння до Дня селища Мирне « Село моє рідне – колиско моя » - 22.07. СБК

Святкування Дня селища це масове гуляння на яке приходять і дорослі і малі і молодь. З 16.00 години біля СБК розташувався майданчик з м.Херсон з батутами та іншими розважальними іграми, на яких діти стрибали досхочу, куштували солодку вату та купували і вигравали різні сувеніри. Продовжили святкування поздоровчою програмою о 19.00. Привітав всіх мирненців зі святом заступник голови ОТГ Сімейко О.В., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бова М.І.. До вітального слова були запрошені директор школи Слідкевич В.С., завідуюча дитсадком «Калинка» Дудник С.П. та завідуюча амбулаторією Клочкова А.О.. Завдяки голові селищної ради Сучок А.М. Федоровій Феліксі Антонівній, якій виповнилося 93 роки та ювілярам золотого весілля, а в цьому році їх виявилося 4 пари –подружжя Протопопових В.М. та Ю.І., Данільченко А.Л. та П.В., Лазаренко та Кулібаба Л.І.та Л.Д. Всі отримали гарні подарунки та музичні вітання від учасників художньої самодіяльності ОТГ, тобто Мирненського СБК, БК с. Преображенка та БК с.Польове. А ось Мирненській амбулаторії в цьому році виповнилося 30 років з дня відкриття і для її персоналу Мирненська селищна рада подарувала особливий подарунок на суму 10 тис. грн. –жарочну шафу. Далі продовжили свято концертною програмою. Всіх жителів зі святом привітали колективи Мирненського СБК ансамблі «Ветеран», «Мирняночка», «Веселка», «Маківка», ансамбль «Береза» с. Преображенка, гурт «Польовички» с. Польове, вокальне тріо с.Преображенка та солісти Чех Н., Сергеєв С., Онопрієнко Яна, Андріянова О., Онищук К., Морозов В.,Іващенко К., а також свої чудові гуморески та сценки подарували учасники гуртка «Перлина», та В. Халкіна, В.Морозов та Лідія Кекутія. А ось наймолодші учасники нашого свята середня група дитячого садка разом із своїми вихователями подарували глядачам чудові танці «Веселі бджілки» та «Кухарі» за що отримали гучні оплески. По закінченні відбулася святкова дискотека і танцювали всі до 01.00 години.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13. Святковий концерт до Дня незалежності України «Квітуй Україно! » - 24.08. –СБК.

День незалежності в нас також люди люблять. О 19.00 год було відкрито свято гімном України та урочистою частиною на яку були запрошені голова селищної ради А. М. Сучок, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бова М.І., а також всі учасники АТО нашого селища. Голова селищної А.М. Сучок ради привітав всіх присутніх зі святом, побажав всім миру, злагоди та чистого безхмарного неба і подякував нашим захисникам за їх мужність і героїзм. Також до вітального слова була запрошена начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту М. І. Бова. Вона приєдналася до поздорвчих слів Андрія Миколайовича і побажала всім щастя, здоров’я, миру та спокою на нашій землі. Продовжили свято концертом за участі всіх солістів і колективів художньої самодіяльності СБК, педагогічним колективом та учнів школи, а також солістів Х.Пєлагієвської, С.Мезіної, вокального тріо та ансамбля «Береза» із с. Преображенка. Привітав наших учасників АТО ансамбль «Мирняночка» і закликав всіх матерів світу словами пісні «Материнська молитва», до молитви за нашу країну , щоб скоріше закінчилась війна і більше не проливалась кров наших дітей. Фінальною ж крапкою були слова дівчини і хлопця за щастя і добро на землі. А Анастасія Литвиненко в ролі «України» закликала ворогів спинитися і не вбивати її синів. І після цих слів прозвучала пісня «Земля моя –колиска роду» у виконанні всіх учасників концерту, а в кінці Анастасія винесла коровай і роздала всім глядачам. На цьому концерт був закінчений, а продовжили свято дискотекою до 24.00години.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14. Вчительська конференція - 29.08. –школа.

Серпнева конференція зібрала всіх вчителів нашої громади на свято у Мирненській загальноосвітній школі. Відкрила захід начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бова М.І. і оголосила відкриття після чого прозвучав гімн України. Далі Мадіна Ісаївна поздоровила всіх з професійним святом і побажала здоров’я, терпіння та наснаги і нагородила грамотами кращих вчителів шкіл, а також представила молодих педагогів, які закінчили вищі заклади і прийшли працювати в нашу ОТГ. Після цього відбувся святковий концерт, який ми підготували разом із БК с. Преображенка. Першими колег привітав ансамбль «Мирняночка» піснею «Святкова», далі ансамбль «Веселка» подарував пісні «Родина і школа» і «Нова Україна», а також солісти Олена Андріянова та Ксенія Богун з піснею «Вчителько моя» та «Нехай квітує Україна», розвеселив усіх вокальний дует Олександр Канівець та Людмила Бойко і на кінець побажав «Щастя і добра» ансамбль «Маківка». А фінальною ноткою була пісня «Українці –ми єдина сім’я», яку виконали ансамблі «Мирняночка» і «Маківка».

 

 

 

 

 

 

 

15. Концерт до Дня людей похилого віку «Мудра золота осінь» -02.10. СБК.

Для людей похилого віку в цьому році ми підготували концерт, який відбувся на порозі біля СБК. Привітала зі святом своїх односельців секретар селищної ради І. С. Канівець та голова ветеранської ради О. П. Овінніков. Олександр Павлович поздоровив всіх ювілярів, які святкували в цьому році 75-80-85-90-річчя, навіть у газеті «Слава праці» ці вітання були надруковані. Також згадав ветеранів, які в цьому році пішли від нас і попросив всіх вшанувати пам'ять про них хвилиною мовчання. Учасники гуртка «Перлина» подарували своїм бабусям вірші та гуморески у виконанні М.Ляшко та А.Шестаченко.Своїх бабусь привітав і святом і ансамбль «маківка» та солісти О.Андріянова і К.онищук. А ось основними виконавцями в концерті був ансамбль «Ветеран», який подарував присутнім українські та російські народні , жартівливі та пісні своєї молодості, а також солісти В. Халкіна та Н. Козачук, Н.Чех, вокальний квартет з піснею «Вишенька – черешенька», вокальне тріо з піснею «Приймак» та «Були в мене у коморі гроші» Особливо розчулили глядачів своїм виконанням пісні «Ой чого ти мамо посивіла рано» -вокальний дует Н.Давидюк та С.Сергеєва , а розвеселили глядачів Учасники гуртка «Перлина» сценкою «Бабушка приїхала», «Дід Мартин і його тин» у виконанні М.Ляшко та «Як ми з кумом патрулями були»- В. Халкіна, які запам’ятаються надовго. А от коли заспівав ансамбль пісню «Ой мамцю ж моя, нащо я вродилася», то глядачі не стримали сліз. Співали навіть пісні на прохання глядачів, які уже виконували на минулих концертах, а саме «Зібрались бабоньки» та «Секс- бомби», мабуть дуже сподобались глядачам ці пісні. Всі були в захваті і дуже дякували учасникам ансамбля за подаровані щасливі хвилини. Після концерту всіх присутніх запросили до будинку культури до святкового столу, який приготували кухарі дитсадка «Калинка» завдяки голові селищної ради А. М. Сучок та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту М. І. Бова . Всі були в захваті і дуже дякували за таке свято.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16. Концерт до Дня захисника України «Козацький дух» - 13.10 - школа.

14 жовтня - Покрову Пресвятої Богородиці - ще запорожці зробили своїм військовим святом, а зараз ми відзначаємо 3 свята в один день «Покров Святої Богоматері», «День козацтва» та «День захисника України». З цієї нагоди в Мирненській загальноосвітній школі І-ІІІст. педагогічним колективом та працівниками будинку культури було організовано і проведено урочистий концерт під гаслом «Козацький дух». В церемонії взяли участь секретар селищної ради Канівець І.С., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бова М.І., виконуюча обов’язки директора школи Кисільова С.Ф., голова ветеранської ради Овінніков О.П., школярі, жителі та гості селища, а також учасники АТО із 15 запрошених прийшло тільки двоє воїнів антитерористичної операції Герасимов Микола Олександрович та Ставріяні Валерій Олександрович., а всі інші захищають кордони нашої держави. У своїх промовах начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бова М.І., виконуюча обов’язки директора школи Кисільова С.Ф. подякували ветеранам, учасникам бойових дій, героям АТО, за сміливість та мужність, за вагомий внесок у життя кожної людини і закликали присутніх пам'ятати завжди героїчні вчинки наших захисників. Секретар селищної ради за дорученням селищного голови А.М. Сучок вручила воїнам АТО подяки і подарунки, а діти квіти, школярі подарували кожному воїну невеличкі сувеніри, які виготовили власноруч. О. П. Овінніков також привітав захисників, хоча йому особливо важко було говорити , тому що його син Віталій і онук Артем також учасники АТО, але він побажав здоров’я хлопцям і якнайшвидшої перемоги над ворогом. Учні школи, педагогічний колектив, працівники будинку культури та хор ветеранів з натхненням та ентузіазмом привітали усіх, даруючи свої пісні та вітальні слова. Це свято об’єднало всіх присутніх у патріотичних почуттях і створило надзвичайно піднесений настрій - радості, відкритості, щирості, а фінальна пісня « Ти –солдат України» у виконанні солістки С.Кисільової та ансамбля «Мирняночка» розчулила всіх присутніх до сліз, а коли діти на словах пісні «Ти –солдат України» взяли за руки запрошених учасників АТО і вивели на сцену, тоді всі глядачі встали і аплодували стоячи. Це було неймовірно.

 

 

 

 

 

 

 

 

17. Мітинг-реквієм «Скорботний 33-й» присвячений пам`яті жертв голодомору та політичних репресій 32-33 років

24 листопада ми провели мітинг- реквієм під назвою „Скорботний 33-й”, де учасники гуртка читання „Перлина” розповіли про страшні сторінки історії 1932-1933 років. Пролунала пісня «Молитва за Україну» у виконанні ансамбля «Маківка» та пісня «Господи помилуй нас» у виконанні солістів О.Андріянової, С.Сергеєва та ансамбля «Ветеран». А ансамбль «Веселка» разом з усіма учасниками дійства заспівали «Нехай молитва моя лине». Діти з лампадками в руках молились за Україну і просили щастя і миру нашій Батьківщині.

 

 

 

 

 

 

 

 

18.Театралізована вистава для дітей «Святий Отче Миколай»

На це свято дітки чекають з нетерпінням, бо вони знають, що прокинувшись зранку вони знайдуть під подушкою подарунок від Святого Миколая. І ось таке свято ми даруємо кожен рік дітям школи і дитячого садка «Калинка». Учасники гуртка художнього читання готують театралізовану виставу із казковими героями ангелами та чортиками і розповідають, що слухняним діткам Святий Миколай подарує подарунки а не слухняним різочки. Роль Святого Миколая виконує С.Сергеєв , а на Новий рік він Дід Мороз. Ансамбль «Маківка» голосно співають Миколаю, щоб той скоріше ішов до нас на свято, а коли він приходить дітки виконують для нього вірші та пісеньку і він дарує всім подарунки. Ансамбль «Веселка» проводжає Святого Миколая піснею «Повертайся через рік». Кожен рік для учасників художньої самодіяльності (дітей) ми також готуємо солодощі за активну участь у художній самодіяльності і Святий Миколай кожному дарує.

 

 

 

 

 

 

 

19. Новорічний ранок для дітей «Новорічна казка» - 26.12.- актова зала школи.

В цьому році у нас буде незвичайний новорічний ранок для дітей віком від 2-х до 6-ти років, які не відвідують ні школу ні дитячий садок. Тож ми приготували їм «Новорічну казку» з казковими героями у виконанні учасників гуртка «Перлина» та вокальні номери за участі ансамбля «Маківка», а також конкурси, загадки Діда Мороза та хороводи кругом ялинки і звичайно ж подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. Кошти на подарунки виділені.

20. Новорічний вечір «З Новим роком Україно!»  - 31.12. –СБК

Новорічний вечір ми завжди проводимо 31 грудня. Ось і минулого року ми проводили його тільки не в будинку культури а біля будівлі селищної ради, так як будинок культури після пожежі не був ще відремонтований. Всіх присутніх на Новорічному вечорі привітав голова ОТГ Сучок А.М. і побажав у новому році всім щастя, здоровя, сімейного благополуччя та процвітання нашій громаді. Далі були привітання Діда Мороза та Снігуроньки ролі яких виконали С.Сергеєв та учасниця гуртка «Перлина» Анастасія Борисова. Також привітали присутніх учасники ансамбля «Ветеран» піснею «Новий рік прийшов на Україну» та «З Новим роком Україно». У виконанні солістки В. Халкіної  прозвучала пісня «Новогодняя ночь» і Дід Мороз подарував музичне вітання «С Новым годом». Продовжили свято танцями .  А зазвичай розпочинаємо вечір з Новорічних вітань Діда Мороза та Снігуроньки. Розігруємо новорічну безпрограшну лотерею, тобто на кожну лотерею повинен бути приз навіть хоч дуже маленький, але подарунки для стимула повинні бути дорогими, хоча б 20-30шт. Протягом вечора проводимо обов’язково конкурс караоке, його дуже люблять, тому що виграють гарні призи і бажаючих поспівать багато. Ну а також танцювальний конкурс, масові конкурси та загадки Діда Мороза. А ще ми завжди продавали вхідні квитки для бажаючих виграти найголовніший символ Нового року і всі з нетерпінням чекали кінця вечора щоб визначити переможця. Спонсорами вечора були підприємці та комбінат хлібопродуктів. Так плануємо провести новорічний вечір  і цього року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21. Співпраця зі школою та дитсадком «Калинка» - проведення свята першого та останнього дзвоника, випускних вечорів, заходів до Дня Афганістана, Небесної сотні, до Дня гідності та голодомору, звітного концерту школи та СБК, концертів до Дня перемоги, Дня захисту дітей, Дня Конституції та молоді, Дня селища, Дня незалежності України, Дня захисника України, новорічних ранків та новорічного вечора відпочинку.

22. Районні конкурси та концерти і свята ОТГ:

Учасники художньої самодіяльності БК взяли участь у таких заходах:

1. Огляд-конкурс «Таврійський барвограй» - ДЮЦ смт. Каланчак

  • вок. дит. гурт «Струни серця»  зайняв 1 місце
  • вокальний дует Польська Юлія та Цирпиль Єлизавета – 2  місце.

2. У звітному  концерті  РБК взяли участь ансамбль «Ветеран», ансамбль «Мирняночка» та солістка Олена Андріянова – який відбувся у РБК смт. Каланчак.

3. У святі останнього дзвоника та першого дзвоника взяли участь ансамблі «Мирняночка», «Веселка» та «Маківка», а також гурт «Струни серця» та солістка Олена Андріянова.

3.  Учасники ансамбля «Мирняночка»  взяли участь у мітингу присвяченому Дню пам’яті та примирення та з перезахоронення останків  воїнів під час Другої Світової війни, який відбувся 8 травня в с. Преображенка. 

4. Також колективи  та солісти СБК взяли участь у концерті до Дня незалежності - 23.08. у с. Макарівка, а 25.08. у с. Преображенка.

5. З Днем вчителя усіх вчителів нашої громади вітала ведуча  – Литвиненко С.М.  та  вокальний дует Сергеєв. С.В. і Давидюк Н.М.

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано