Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Документація

Розпорядження №55 Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Мирненської селищної ради

Розпорядження №59 Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг у сфері декларування та реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб

Інформаційні картки адміністративних послуг

Інформаційна картка адміністративної послуги "Видача витягу з реєстру територіальної громади"

Інформаційна картка адміністративної послуги "Декларування місця проживання особи"

Інформаційна картка адміністративної послуги "Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) особи"

Інформаційна картка адміністративної послуги "Реєстрація місця проживання (перебування) особи"

Інформаційна картка адміністративної послуги "Реєстрація місця проживання малолітньої дитини (віком до 14 років)"

Технологічні картки адміністративних послуг

Технологічна картка адміністративної послуги "Видача витягу з реєстру територіальної громади"

Технологічна картка адміністративної послуги "Декларування місця проживання особи"

Технологічна картка адміністративної послуги "Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) особи"

Технологічна картка адміністративної послуги "Реєстрація місця проживання малолітньої дитини (віком до 14 років)"

Технологічна картка адміністративної послуги "Реєстрація місця проживання (перебування) особи"

Шановні мешканці громади!!!

Звертаємо Вашу увагу, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» з 1 січня 2024 року прожитковий мінімум для працездатних осіб встановлено на рівні 3028 грн.

Статтею 6 Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» визначено, що за декларування місця проживання, реєстрацію місця проживання, зняття із задекларованого місця проживання, зареєстрованого місця проживання справляється адміністративний збір у таких розмірі:

1) 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року (з 01 січня 2024 року - 42,5 грн), - за декларування/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом встановленого цим Законом строку;

2) 2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року (з 01 січня 2024 року 75,7 грн), - за декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого цим Законом строку;

3) 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року (з 01 січня 2024 року 42,5 грн), - за зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання/зміну місця проживання.

За декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір справляється лише за одну адміністративну послугу (декларування місця проживання / реєстрація місця проживання) - з 01 січня 2024 року становить 42,5 грн.

Реквізити для оплати адміністративного збору за реєстрацію та зняття із реєстрації місця проживання:

Отримувач —  ГУК у Херсон обл/ Мирн СТГ/22012500

Код отримувача (ЄДРПОУ) - 37959517

Банк отримувача — Казначейство України (ел. адм. подат.)

Номер рахунку (IBAN) - UA758999980334149879000021353

Код класифікації доходів бюджету – 22012500

Найменування коду класифікації доходів бюджету — Плата за надання інших адміністративних послуг (за декларування, реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання)