A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська громада
Херсонська область, Каланчацький район

Новини

Міжнародний День захисту дітей

Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. Він святкується 1 червня і у 2019 році припало на суботу – вихідний день. А це означає, що в нинішньому році у нас була відмінна можливість присвятити всі вихідні родині і дітям, приємно провести час, радувати своїх дітей подарунками та сюрпризами, адже вони їх так люблять! Закладами культури в кожному селі нашої громади було організовано концертні та спортивні заходи за участі дітей дошкільного та шкільного віку.

20:26 08.06.2019

Умови припинення реєстрації в службі зайнятості

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 792 від 19 вересня 2018 р. «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу» служба зайнятості припиняє реєстрацію безробітного:

11:26 03.06.2019

Медичне обслуговування ВПО. Права та вимоги. Розповідає Міністр юстиції

Доброго дня! Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть будь ласка, що мені, як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити щоб стати на облік у місцевій лікарні.

11:52 27.05.2019

Вишиванка єднає громаду

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день), цього року свято випало на 16 травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.

11:57 16.05.2019

День пам’яті та примирення. День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

14:39 15.05.2019

Скадовське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області інформує

З  1 липня 2019 року вступає в дію новий Порядок розслідування  та ведення обліку нещасних випадків, профзахворювань та аварій на виробництві,  який затверджений  Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року за № 337  (далі Порядок).

08:51 15.05.2019

Міністр юстиції України консультує щодо оренди землі

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер  побоююсь. Підкажіть, як бути?

08:54 14.05.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора