A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська громада
Херсонська область, Каланчацький район

Новини

Каланчацький районний сектор філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

Каланчацький районний сектор філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області  переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

08:33 26.03.2020

ВАУЧЕРИ – НАВЧАННЯ ДЛЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

Ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця.

15:47 16.03.2020

Матеріали щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України продовжує системно працювати над розробкою великої кількості інформаційних матеріалів для всіх верств населення щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 в країні. Вже готові матеріали для освітніх та медичних закладів, матеріали для працівників закладів громадського харчування, перевізників та власників підприємств та ін. Всі матеріали (у т.ч. для друку) безперервно доповнюються за посиланням http://bit.ly/2wP103Y.

09:10 16.03.2020

Порядок та умови розірвання шлюбу

Довге та щасливе подружнє життя – заповітна мрія для сімейних пар. Проте, на жаль, далеко не всім вдається зберегти шлюб, і щороку в Україні, реєструється значна кількість розлучень. До працівників системи безоплатної вторинної правової допомоги часто звертаються з питаннями щодо порядку і умов розірвання шлюбу.

08:26 16.03.2020

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

5 березня 2020 року на базі Мирненської ЗОШ I-III ступенів було проведено спортивне змагання з волейболу з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня серед жінок. У змаганнях прийняли участь жіночі команди любительського об`єднання «Здоров`я» Мирненського селищного будинку культури, та команда вчителів та учнів Мирненської ЗОШ I-III ступенів. Змагання відбувалися по коловій системі. Перше місце виборола команда жінок смт. Мирне на другому місці вчителі місцевої школи на третьому учениці Мирненської ЗОШ I-III ступенів. Кращими гравцями турніру визнано Климчук Надію, Ніколаєву Марину, Кисельову Світлану, Морозову Юлію, Селівестру Лізу, Дергачеву Діану. Призерів змагань було відзначено грамотами та солодощами.

11:35 13.03.2020

Свято весни

Кожного року 8 березня увесь світ відзначає Міжнародний жіночий день, свято весни і кохання. У дні весняного пробудження й оновлення людство вшановує жінку. Неможливо уявити життя на планеті без жінок: чарівних, лагідних, щирих на любов, берегинь родинного вогнища, мудрих наставниць, просвітниць душевного спокою, доброти та злагоди.

10:20 13.03.2020

Новачок "Перший крок"

     6 березня згідно плану змагань на 2020 рік, в спортивній залі Вадимської ЗОШ проводився турнір "Новачок" серед молодшої групи волейболісток, присвячений весняному жіночому святу 8 березня.  Змагання були організовані як і будь-який офіційний дорослий турнір: головний суддя, бічні судді, секретар фіксує рахунок в кожній партії, заповнення заявок капітанами кожної команди, офіційне побудова, вітання, нагородження грамотами та призами... Все це для новачків було вперше – це маленький  перший крок в світ великого спорту. Дві команди "Карамельки" і "Мандаринки" з'ясовували хто ж найсильніший в 5 партіях з піонерболу.  Спочатку гравці відчували себе скуто, суддя свистів, сітку не  можна зачіпати, лінію не заступати... Але вже з другої партії з'явився блиск і азарт в очах, зарухалися по лініях, пішли осмислені передачі і атаки.  У підсумку по закінченню 5 найцікавіших партій перемогу в турнірі здобули "Мандаринки".  Перша офіційна перемога і гіркота поразки другої команди. Нагородження грамотами та призами, бурхлива підтримка уболівальників – все відчули юні спортсмени.

11:41 11.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора