A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

Новини

Дата: від до Скинути

Про реабілітацію за кошти Фонду застрахованих осіб у разі ускладнень від COVID-19

Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.

16:19 20.01.2021

Увага оголошення!

Мирненська селищна рада запрошує зацікавлених ФОП/ЮО надати цінові пропозиції на продукти харчування для постачання до закладів освіти селищної ради  протягом 2021 року. До пропозиції надавати копії реєстраційних документів ФОП/ЮО, копії  документів на транспортні засоби та санітарні паспорти на них, підтвердження, що постачальник зареєстрований як оператор ринку, підтвердження проходження медичного огляду водієм та експедитором.

15:02 12.01.2021

ПІДСУМКИ ПРОЄКТУ ФОТОПАЗЛ «ПРОФЕСІЯ В КАДРІ»

Ось і підійшов до завершення черговий проєкт Каланчацької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості ФОТОПАЗЛ «ПРОФЕСІЇ В КАДРІ». Першого грудня було підведено підсумки проєкту, а в переддень дня Св. Миколая, на площі Шевченка, біля святкової ялинки, дітям, чиї фото та дописи набрали найбільшу кількість «лайків», було вручено листи з подякою за активну участь у проєкті та невеликі подарунки. Це Гаран Вікторія, учениця 2-го класу Новокиївського НВК, Попкова Вероніка, вихованиця дитячого садочка «Казка», Пашкова Софія, учениця 1-го класу ОЗ «Каланчацького ЗПЗСО №1», Березницька Марія, учениця 2-го класу Новокиївського НВК, Боярський Володимир, учень 2-го класу Новокиївського НВК, Бойко Вікторія, учениця 4-го класу Новокиївського НВК, Березнюк Станіслав, учень 4-го класу ОЗ «Горьківського ЗПЗСО», Березницька Анастасія, учениця 3-го класу ОЗ «Каланчацького ЗПЗСО №1». За можливість відзначити кращі доробки дітей фахівці Каланчацької РФ Херсонського ОЦЗ  дуже вдячні небайдужим до підростаючого покоління приватним підприємцям Глушку Андрію Вікторовичу, Баркевичам Олені Анатоліївні та Валентину Вікторовичу, та Фоміну Артуру Євгеновичу. Приємні враження подаровані дітям дорогого варті. А ще вони вчать тому, що гідні старання не проходять даремно. Також велика подяка всім дорослим, і вчителям, і батькам, які підтримали діток у їхніх стараннях. Вітаємо усіх з наступаючими днем Св. Миколая. Нехай новорічні свята принесуть побільше радості, здоров’я та натхнення на гарні справи.

14:15 22.12.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора