A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська громада
Херсонська область, Каланчацький район

Новини

Шановні члени сімей загиблих!

Шановні члени сімей загиблих! З метою вшанування та увічнення пам’яті про героїв Херсонщини, які загинули в АТО/ООС захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України, Управління у справах ветеранів і внутрішньо переміщених осіб ініціює та організовує збір інформації (вірші, малюнки, фотографії, спогади про сина, чоловіка, батька) для видання збірки віршів.

14:29 23.06.2020

Електробезпека понад усе!

Напевно, всі ви розумієте, наскільки важливою є для нас питання електробезпеки. Одне з небезпечних явищ природи – блискавки, які теж мають електричну природу. Підраховано, що в атмосфері Землі кожну секунду відбувається близько 100 блискавок. Сьогодні міські споруди мають громовідводи, і тому у великих населених пунктах випадків ураження людини блискавкою дуже мало. Якщо раптом гроза застала вас на відкритому місці за містом, а поряд з вами немає жодного укриття від дощу, окрім самотнього дерева, під кроною якого так сухо і тепло, то запам'ятаєте, що під ним у жодному випадку не можна ховатися. Тому що саме в це дерево, швидше за все, і вдарить блискавка. Пам'ятайте, що під час грози небезпечно також користуватися телефоном. Мобільний телефон під час дощу заземлений через вологе тіло людини, яке на мокрій землі стає провідником електричного струму. Тож телефон на час грозових явищ потрібно вимикати. Проте загроза ураження блискавкою не настільки велика, як можливість отримання електротравм на роботі, у побуті та  на вулиці. Адже тіло людини є провідником і проходячи крізь нього, електричний  струм може викликати пошкодження життєво важливих  органів, а інколи  настає і смерть людини.

08:25 23.06.2020

Дорожня карта: Як учаснику бойових дій отримати земельну ділянку

Виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції здійснюється на підставі ст. 118 Земельного кодексу України.  Органи Держгеокадастру працюють в режимі максимального сприяння учасникам бойових дій та членам сімей загиблих воїнів в реалізації їх конституційного права на отримання землі. Тут ви можете ознайомитись з усіма етапами процедури отримання земельної ділянки.]

08:35 18.06.2020

Що робити якщо у Вас зникла дитина? Поради для батьків

Щорічно в Україні зникають десятки тисяч дітей. Нажаль, це може трапитися в будь-якій сім’ї. Найголовніше в такій ситуації – це не втрачати часу, адже кожна втрачена хвилина може коштувати здоров’я та життя вашої дитини. Що робити, якщо Ваше кровинка згубилася, не прийшла додому чи втекла?

13:50 21.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора