A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

Новини

Дата: від до Скинути

Херсонська обласна служба зайнятості інформує

Не зважаючи на тимчасову окупацію частини області, фахівці ПРОДОВЖУЮТЬ активно сприяти зайнятості населення і відновленню інфраструктури звільнених громад регіону. Роботу організовано у ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ з використанням  сучасних технологій телекомунікації і соціальних мереж. Звичайно, це обмежує діяльність за певними напрямками, проте фахівці намагаються максимально ВИКОРИСТОВУВАТИ МОЖЛИВОСТІ навіть у такій ситуації: оскільки більшість спеціалістів обласної служби зайнятості виїхали до безпечніших регіонів і працюють відтіля, вони можуть наочно ВИВЧАТИ і ВИКОРИСТОВУВАТИ досвід місцевих працівників.  Вже сьогодні набирає обертів робота по організації суспільно-корисних робот. Працюючи дистанційно фахівці сформували групи з професійного навчання, зокрема з наданням ваучерів. ℹ️ П р и м і т к а.  23.03.2023 за виданими фахівцями ваучерами 6 осіб з Херсонщини починають навчання у Одеському ЦПТО за професією «кухар». Знедавна там же навчаються 2 майбутніх слюсара-сантехніка. На черзі відкриття груп за напрямком «швачка», «кондитер».

14:41 23.03.2023

Парламент встановив одноразову грошову допомогу посадовцям місцевого самоврядування, які постраждали від війни

20 березня Верховна Рада України прийняла в цілому проект Закону України (https://decentralization.gov.ua/news/16278) «Про виплату одноразової грошової допомоги за шкоду життю та здоров’ю, завдану спричиненими військовою агресією проти України пораненням або загибеллю під час проходження публічної служби, виконання обов’язків на об’єктах критичної інфраструктури та здійснення професійної журналістської діяльності» (№7353).

14:18 22.03.2023

За інформацією Херсонської обласної військової адміністрації: ПОТРЕБИ У ГУМАНІТАРНІЙ ДОПОМОЗІ ДЕОКУПОВАНИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ХЕРСОНЩИНИ.

Ми зібрали та узагальнили потреби в гуманітарній допомозі для рятувальників, енергетиків, комунальних установ, територіальних громад та інших. Аби процес допомоги Херсонщині був максимально прозорим, тепер кожен може переглянути перелік потреб.

17:13 14.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора