Мешканці та гості Мирненської громади мають можливість користуватися сервісами платформи СВОЇ

Дата: 12.08.2021 08:08

У Мирненській громаді запрацював чат бот СВОЇ у Telegram для покращення взаємодії місцевої влади і громадян. Чат-бот «СВОЇ» – це зручний спосіб комунікації з органами місцевого самоврядування.

Сервіс дозволяє отримати консультації стосовно діяльності місцевої ради, ЦНАПу, проголосувати в місцевих опитуваннях, підписати петицію, підтримати проєкт громадського бюджету чи взяти участь у консультаціях із громадськістю.

А також можна переглянути останні новини чи анонси громад і налаштувати підписку на них. Уся важлива інформація про твою громаду в єдиному місці.

Для приєднання до чат-боту скористайтеся QR-кодом