Херсонська область, Каланчацький район

Новини Терцентру

Підвищення кваліфікації працівників Терцентру

Соціальна робота в будь-якій країні передбачає навчання тих, хто нею займається. Характер і форми цього навчання надзвичайно різноманітні, що відображає специфіку соціальної роботи як професійної діяльності.

16:36 28.10.2019

Людина не товар

З метою підвищення рівня знань учнів щодо поняття "торгівля людьми" прав та свобод громадян України, фахівцем територіального центру СО та СССДМ в закладах загальної середньої освіти Мирненської ОТГ проведені профілактичні заходи на тему "Людина не товар".

14:58 25.10.2019

Я – українець. Є у мене право На рідну мову та свою державу, На гордий прапор золотисто-синій, На щастя жити у такій країні. Я – українець. Право знати маю Про тих, кого героями вважаю, Що людство рятували від руїни, – Синів і дочок, гідних України. Я – українець. Хочу право мати Завжди усе, що думаю, казати, На незалежну та міцну державу, На все, що гарантовано по праву. Я – українець. І моє це право Любити землю горду й величаву, Та дух свободи набирати в груди. Я – українець. Був ним, є, і буду!

15:43 04.07.2019