Новини Терцентру

Що таке торгівля людьми, чи можуть діти стати жертвами торгівлі

З метою підвищення рівня обізнаності дітей щодо сучасних проявів торгівлі людьми у Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 08 жовтня 2021 року фахівець з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Мирненської селищної ради Вадим Русін провів для учнів 10 та 11 класів Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів виховну бесіду «Безпечне працевлаштування».

16:02:04 11.10.2021

18 жовтня – Європейський день протидії торгівлі людьми

Європейський день протидії торгівлі людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

10:18:25 11.10.2021

Насильство - це сміття, яке треба виносити з дому!

20.07.2021 року фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг було проведено профілактичну роботу щодо протидії та попередження гендерно - зумовленого домашнього насилля серед жителів Мирненської територіальної громади. Громадяни ознайомлені із поняттям «домашнє насилля», «гендер», «гендерно - зумовлене домашнє насилля». Роз‘яснено які є види насилля, хто є кривдником, хто постраждалим, та яка є відповідальність за скоєння насильницьких дій. Надані контакти «гарячих ліній» та дільничного.

13:36:38 23.07.2021