A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська громада
Херсонська область, Каланчацький район

Новини Терцентру

Скажемо "СТОП" торгівлі людьми

30 липня у світі відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, тож директором Терцентру СО та СССДМ Мирненської селищної ради було проведено вуличну акцію в ході якої було розповсюджено листівки на відповідну тематику.

15:38:58 03.08.2020

Перевірка роботи соціального робітника

31 липня 2020 року директором Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мирненської селищної ради, Єрьоменко В.С. здійснено перевірку якості надання соціальних послуг в селі Преображенка.

14:03:04 03.08.2020

УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

За повідомленням інституту імені Р.Коха (Франція) після зняття карантинних заходів та відкриття спортивних споруд і басейнів можливе підвищення ризику розповсюдження легіонельозу.

15:58:59 09.07.2020

1 червня світ відзначає День захисту дітей

1 червня світ відзначає День захисту дітей, який має на меті привернути увагу до захисту їхніх прав. Це ще один привід згадати, наскільки важливою є допомога дітям та виховання.  

13:10:27 01.06.2020

«До планування сім’ї потрібно підходити відповідально!»

З 10 по 17 травня проходив Всеукраїнський Тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. Часто поняття «репродуктивне здоров’я» розуміють у вузькому сенсі – як фізіологічні та фізичні умови, що дають змогу відтворювати здорове потомство. Але репродуктивне здоров’я складається з декількох компонентів: сексуальне здоров’я, планування сім’ї та безпечне материнство і батьківство. Охорона репродуктивного здоров’я – це система заходів, спрямованих на появу здорового потомства і планування сім’ї; захист від хвороб, що передаються статевим шляхом, та лікування захворювань репродуктивної системи; запобігання дитячій та материнській смертності. У нашому суспільстві, на жаль, поширені певні стереотипи щодо стосунків між жінками та чоловіками у питаннях збереження репродуктивного здоров’я та планування сім’ї. Наприклад: «Лише жінка повинна думати про контрацепцію», «Якщо подружжя не має дітей, то це проблема жінки», «Вагітність дівчини – виключно її провина», «Секс з використанням презерватива не приносить чоловікам задоволення», «Чоловік працює – жінка народжує», «Аборт вирішує проблему». Потрібно знати, що відповідальність за планування сім’ї лягає на обох майбутніх батьків, передбачає оволодіння знаннями про те, з якого віку можна народжувати дітей, скільки мати дітей, яких інтервалів дотримуватись між пологами, а головне – практикувати здорову по відношенню до себе та майбутнього покоління поведінку. Дуже важливо знати методи запобігання небажаної вагітності. Це допоможе уникнути аборту – шкідливої та небезпечної для здоров’я жінки операції. Всесвітня організація охорони здоров’я приділила особливу увагу підтримці здоров’я молоді, кращій її підготовці до виконання своїх обов’язків. За даними останніх досліджень, особливо гострою за останні десять років стала проблема сексуальної активності підлітків. Третина всіх українських підлітків розпочинають статеве життя у віці 14-15 років, уже в школі мають по декілька сексуальних партнерів, не використовують засобів захисту або користуються презервативами час від часу. Як наслідок такої поведінки спостерігається зростання незапланованих вагітностей і абортів, а також інфекцій, що передаються статевим шляхом та ВІЛ. Слід пам’ятати, що міцна родина, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу, а дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини.

10:36:28 19.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора