Новини Терцентру

Cоціально-профілактична бесіда, щодо шкідливості нікотину, алкоголю та наркотичних речовин

25.02.2021 фахівець із соціальної роботи Терцентру СО та СССДМ Вадим Русін спільно з соціальним педагогом ОЗ «Вадимський ЗПЗСО» Ольга Шевель провели для старшокласників Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів соціально-профілактичну бесіду, щодо шкідливості нікотину, алкоголю та наркотичних речовин.

13:15:23 01.03.2021

Шкідливі звички: куріння, алкоголізм, наркоманія

16.02.2021 фахівець з соціальної роботи Терцентру СО та СССДМ Вадим Русін провів для старшокласників Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів соціально-профілактичну бесіду, щодо шкідливості нікотину, алкоголю та наркотичних речовин.

14:27:28 17.02.2021

Відповідальність хворих за навмисне зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби

Зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби, регулюється ст.130 Кримінального Кодексу України, в якій зазначено: свідоме поставлення іншої особи в небезпеку зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби, що є небезпечною для життя людини, карається арештом на строк до трьох місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

13:35:07 22.01.2021

Наші права - щасливе майбутнє

10 грудня 2020 року з метою ознайомлення учнів з правовими ситуаціями, які трапляються у повсякденному житті та встановлення шляхів їх розв’язання ФСРом Терцентру СО та СССДМ Мирненської селищної ради Русіним Вадимом та соціальним педагогом ОЗ «Вадимський ЗПЗСО» Ларіковою Юлією було проведено виховний захід з учнівською молоддю  9-11 класів ОЗ «Вадимський ЗПЗСО» до Міжнародного дня захисту прав людини.

09:32:06 11.12.2020