Херсонська область, Каланчацький район

Новини Терцентру

ЩО ТАКЕ ПАТРОНАТНА СІМ’Я І ЯК СТАТИ ПАТРОНАТНИМ ВИХОВАТЕЛЕМ?

26 січня 2016 року був прийнятий Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», який уперше в українському законодавстві закріпив таку сімейну форму влаштування дітей, як патронатна сім’я.

15:28 10.02.2020

Уникнути пожежі можна!

04 лютого 2020 року провідний інспектор Каланчацького РС ГУ ДСНС України у Херсонській області лейтенант служби ЦЗ О.В.Лесюк провела інструктаж з пожежної безпеки для працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім`ї. дітей та молоді Мирненської селищної ради. Основною метою заходу було провести роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки. Також під час заходу фахівець ДСНС розповів працівникам правила користування вогнегасником та порядок дій на випадок пожежі.

15:02 10.02.2020

10 грудня День прав людини

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day). У цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. Вона стала першим універсальним міжнародним актом з прав людини, що проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості - рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші. У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх раси, статі, мови, релігії тощо.

09:17 12.12.2019

3 грудня 2019 року відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Школярі Мирненської ЗОШ I-III ст. разом з керівником гуртка «Умілі ручки» Цирпель О.О. виготовили листівки. Учасники гуртка разом з працівниками Терцентру відвідали підопічних Курілову Т.О., Нагорну М.Л., Губіцьку В.П., Павленко Н.І., Дернову А.Г.

10:21 04.12.2019

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

До всесвітнього дня боротьби зі СНІДом фахівцем із соціальної роботи Челишевою М.С. було надано учням 11 класу корисні поради - «ВІЛ через дружбу не передається».

15:44 03.12.2019