A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

Новини Терцентру

Насильство - це сміття, яке треба виносити з дому!

20.07.2021 року фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг було проведено профілактичну роботу щодо протидії та попередження гендерно - зумовленого домашнього насилля серед жителів Мирненської територіальної громади. Громадяни ознайомлені із поняттям «домашнє насилля», «гендер», «гендерно - зумовлене домашнє насилля». Роз‘яснено які є види насилля, хто є кривдником, хто постраждалим, та яка є відповідальність за скоєння насильницьких дій. Надані контакти «гарячих ліній» та дільничного.

13:36:38 23.07.2021

Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я

Центр надання соціальних послуг Мирненської селищної ради надає соціальні послуги спрямовані на формування здорового способу життя, відповідальної поведінки в статевих та міжособистісних стосунках, інформування про наслідки соціально небезпечних хвороб, підготовку до усвідомленого батьківства.

08:22:40 24.05.2021

Виховна бесіда, щодо насильства та жорстокості серед учнів

20.05.2021 фахівець з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Мирненської селищної ради Вадим Русін провів для учнів 4 класу Опорного закладу Вадимської ЗОШ виховну бесіду, щодо насильства та жорстокості серед учнів.

08:50:16 21.05.2021

Виховна бесіда, щодо насильства та жорстокості серед учнів

13.05.2021 фахівець з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Мирненської селищної ради Вадим Русін провів для учнів 3 та 4 класів Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів виховну бесіду, щодо насильства та жорстокості серед учнів.

09:26:33 19.05.2021

Соціальні послуги - Центр надання соціальних послуг

До складу Центру надання соціальних послуг Мирненської селищної ради (директор Вікторія Єрьоменко) входить відділення соціальних послуг за місцем проживання, яке здійснює соціальне обслуговування, надаючи соціальні послуги, громадян, що перебувають у складних життєвих обставинах і потребують догляду вдома.

16:44:13 29.04.2021

Робота із сім'ями які перебувають на обліку

Фахівцем із соціальної роботи постійно проводиться робота з сім'ями, які перебувають на обліку, направлена на попередження вилучення дітей із родини, підвищення виховного потенціалу батьків, створення безпечних умов для забезпечення фундаментальних потреб дітей, контроль за цільовим використання коштів державних соціальних допомог, профілактику соціально небезпечних хвороб (алкогольної та наркотичної залежностей), роз'яснення обов'язків батьків та юридичних наслідків ухиляння від їх виконання.

14:44:11 27.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано