Херсонська область, Каланчацький район

Новини Терцентру

Я – українець. Є у мене право На рідну мову та свою державу, На гордий прапор золотисто-синій, На щастя жити у такій країні. Я – українець. Право знати маю Про тих, кого героями вважаю, Що людство рятували від руїни, – Синів і дочок, гідних України. Я – українець. Хочу право мати Завжди усе, що думаю, казати, На незалежну та міцну державу, На все, що гарантовано по праву. Я – українець. І моє це право Любити землю горду й величаву, Та дух свободи набирати в груди. Я – українець. Був ним, є, і буду!

15:43 04.07.2019

Репродуктивне здоров`я і планування сім`ї

З 10 по 17 травня проходитиме Всеукраїнський Тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. Метою заходів є підвищення поінформованості населення з питань планування сім’ї та пропаганди здорового способу життя для збереження репродуктивного здоров’я.

10:37 21.05.2019