Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

За 2017 рік

ЗВІТ

про роботу старости сіл Мирненської ОТГ

Сімейко Лілії Василівни

 

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Мирненської об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Мирненською об’єднаною громадою звітую про роботу старости сел Преображенка, Макарівка, Каїрка, Ставки, Польове, Пам'ятник за 2017 рік.

Кількісні дані населення сіл

Чисельність наявного населення в селах станом на 01.01.2018 року складає 2340 особи. З них: особи дошкільного віку – 172, шкільного віку – 285, працездатні –1338, пенсіонери – 545

Міграційний рух населення станом на 01.01.2018 р.: прибули – 95, вибули – 12 осіб.

Народилося – 24  дітей, померло – 29 осіб.

Соціальний захист населення

На території сіл проживають:

33 багатодітних сімей;

3 дитини  під опікою;

26 учасників АТО;

1  учасник ліквідації аварії на ЧАЕС;

5 воїнів-інтернаціоналістів;

Соціальним працівником обслуговується сім одиноких пристарілих громадян, які потребують стороннього догляду.

Відповідно до покладених повноважень:

 • Беру участь у засіданнях виконавчого комітету селищної ради. Виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, інформую їх про виконання доручень.
 • Сприяю виконанню на території сел Мирненської об’єднаної територіальної громади, Програми соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням селищної ради.
 • Щодня з 8.00 год. до 17.00 год. здійснюю прийом громадян, які звертаються з проблемами різного характеру. Надаю рекомендації та консультації. Особистий прийом громадян дає змогу контролювати стан дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту , культури, освіти,  фізичної культури та спорту, житлово – комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу .
 • Веду облік пропозицій членів громади з питань соціально-економічного та культурного розвитку сел Мирненської об’єднаної територіальної громади, соціального, побутового та транспортного обслуговування. Усім громадянам, які звернулись на особистий прийом надано необхідну інформацію та перелік необхідних документів, контактні телефони, адреса;
 • Приймаю від членів громади сел заяви, адресовані  органам та посадовим особам селищної ради, передаю їх за призначенням, так протягом звітного періоду від громадян села прийнято – 69 заяв, 18 заяви стосувалися земельних питань ,  25 заяв на матеріальну допомогу для лікування, 4 заявии від учасників АТО на матеріальну допомогу, 8 заяв  на допомогу в зв'язку зі скрутним матеріальним положенням, 3 заяви на допомогу на поховання  – усі заяви розглянуті, заявникам виділені кошти.
 • Здійснюється моніторинг за дотриманням на території сел Мирненської об’єднаної територіальної громади громадського порядку, станом благоустрою території сел територіальної громади.
 • Здійснюється облік, ведення, зберігання погосподарських книг, видаються  довідки у межах наданих повноважень, видано – 2255 довідок, з них на субсидію –587 довідок, в соціальну службу – 824 довідок, та інші довідки - 844 ( спадщина, працевлаштування, поступлення до навчальних закладів, РЕМ, газ контора, центр зайнятості та ін..),  35 громадян звернулися за отриманням характеристик з місця проживання для представлення до різних організацій. Проведено 159 обстежень умов проживання громадян для надання відповідних актів до соціальних служб. Для оформлення субсидій на тверде паливо здійснюється виїзд спеціалістів по селам громади.
 • Відповідно до Закону України від 10.12.15 р. № 888-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» на мене покладено повноваження щодо реєстрації місця проживання громадян на території сел громади, так протягом року було видано 184 довідок про реєстрацію місця проживання; зареєстровано місце проживання новоприбувших - 95 особ; знятто з реєстрації –12 особ ; зареєстровано переміщення по селам - 8 особ; зареєстровано новонароджених – 24 дитини.
 • Відповідно до покладених на мене повноважень по складанню адміністративних протоколів за порушення строків реєстрації місця проживання та несвоєчасне вклеювання фотокарток в паспорт, мною складено та передано на розгляд адмінінстративної комісії 21 протокол про адмінінстративні правопорушення.
 • Виконую нотаріальні дії в межах своєї компетенції: складено 19  заповітів, а також відправлено – 19 заяв в Херсонську філію ДП «Національні інформаційні системи» на отримання витягу про реєстрацію в Спадковому реєстрі, посвідчено 121 доручення, виконано інших нотаріальних дій -66, готую відповідні документи для переоформлення спадщини.
 • Засвідчую документи та вірність їх копій.
 • Контролюю дотримання правил використання об’єктів комунальної власності територіальної громади, що розташовані на території сел об’єднаної територіальної громади.
 • Не допускаю на території сіл Мирненської  об’єднаної територіальної громади дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави.
 • Дотримуюся правил службової етики встановлених законодавчими актами України, актами селищної ради.

Протягом 2017 року на території сіл громади, відповідно до затвердженої Програми соціально-економічного та культурного розвитку,  було виконано наступні заходи:

 • підтримувався задовільний санітарний стан на території населених пунктів, проводились заходи по обкосу трави, вирубки сухих дерев, чагарників, в належному стані підтримувались братські могили розташовані в с.Преображенка та с.Макарівка;
 • на території  сел встановлено урни, організовано вивіз сміття в с.Преображенка від багатоквартирних будинків, проведено рекультивацію розібраного мед.пункту в с.Преображенка по вул.Залізничній, частково проведено рекультивацію розібраної бані по вул.Чайковського (власність ПАТ «Червоний Чабан»);
 • в квітні місяці було відремонтовано дорожнє покриття в с.Преображенка по вул.Залізничній, Чайковського, Привокзальній, Перекопській, Шкільній, та в с.Каїрка по вул.Центральній;
 • відремонтовано дах у будівлі Преображенської амбулаторії;
 • облаштовано актовий зал у Вадимській ЗОШ І-ІІІ ст.;
 • відремонтовано приміщення та відкрито дошкільну групу при Каїрському НВК, що дало змогу отримувати дошкільну освіту для дітей с.Каїрка, де не було дитячого садка більше 20 років;
 • відремонтовано дах у адмінбудівлі с.Преображенка, замінені вікна на енергозберігаючі та проведено поточний ремонт;
 • продовжено відновленя освітлення в селах громади,  додатково встановлено 44 ліхтаря, а саме: с.Преображенка (15шт.), с.Макарівка 10шт.), с.Польове 11 шт.), с.Каїрка (8шт.).

     Підприємці, які здійснюють свою діяльність на території сіл, також  внесли свій вклад в соціально-економічний розвиток сел громади:

 • за кошти ПП «ТриелАгро», керівник Окуненко І.М.,  було придбано вуличні спортивні тренажери, які будуть встановлені в с.Преображенка, для села Польове були придбані  новорічні костюми та музичний центр, для Каїрського НВК було подаровано музичний центр;
 • за кошти ПП «Органік Сістемс», керівник Сипко А.С., в Вадимській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено новорічне свято та всі діти отримали новорічні подарунки;
 • за кошти ТОВ «Віндкрафт Каланчак», керівник Власенко А.В., здійснювався підвіз наших спортсменів протягом року на змагання;
 • ПП «Велішан», керівник Шовач Ш.Ш.,  придбали для Каїрського НВК двоє  вхідних дверей та іграшки для  дошкільнят;
 • ФГ «Фаворит степу», керівник Кручина О.Г., надав допомогу  овочами для дошкільних закладів.

     Я хочу подякувати селищному голові, працівникам селищної ради,  членам виконкому, депутатам, підприємцям, фермерським господарствам, керівникам сільськогосподарських підприємств, всім, хто підтримує нас, хто дає поради, хто допомагає і словом, і ділом, тим, хто не просто критикує, а вносить пропозиції по покращенню життя громади, тим, хто  робить нашу громаду кращею.

 

В.о. старости                                                     Л.В. Сімейко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь