Результати місцевих виборів Мирненської селищної ради

про результати виборів Мирненського селищного голови

Сучок Андрій Миколайович  –  суб’єкт висування  Херсонська обласна організація політичної партії «Наш край». 03.07.1967 р.н., освіта  вища,  безпартійний.  Займає посаду селищниго голови Мирненської селищної ради. Проживає в с. Преображенка. Кількість голосів виборців – 797.

про результати виборів депутатів Мирненськ
ої селищної ради

Багатомандатний виборчий округ № 1

Єрьоменко Вікторія Сергіївна, Херсонська обласна організація ПП «Наш край», 10.08.1974 р.н., освіта вища, безпартійна, директор,  Терцентр СО та СССДМ Мирненської с/ради, проживає в смт Мирне. Кількість голосів виборців – 30.

Шевченко Людмила Миколаївна, самовисування, 06.12.1973 р.н., освіта вища, безпартійна, директор, ПП «Еко-паливо», проживає в смт Мирне. Кількість голосів виборців – 57.

Багатомандатний виборчий округ № 2

Канівець Ірина Сергіївна, самовисування, 06.07.1983 р.н., освіта вища, безпартійна, секретар ради та виконавчого комітету, Мирненська селищна рада, проживає в смт Мирне. Кількість голосів виборців – 66.

Ткаленко Оксана Миколаївна,  Херсонська обласна організація ПП «Наш край», 08.12.1968 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, фізична особа-підприємець, проживає в смт Мирне. Кількість голосів виборців – 39.

Багатомандатний виборчий округ № 3

Гузенко Дмитро Вікторович, самовисування, 03.12.1983 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, проживає в смт Мирне. Кількість голосів виборців – 72.

Дудник Світлана Павлівна, Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ», 21.01.1964 р.н., освіта вища, член ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ», тимчасово не працює, проживає в смт Мирне. Кількість голосів виборців – 56.

Мартюк Артур Володимирович,  Херсонська обласна організація ПП «Наш край», 26.03.1987 р.н., освіта вища, безпартійний, заступ­ник головного бухгалтера, Мир­ненська селищна рада,  проживає в смт Мирне. Кількість голосів виборців – 34.

Багатомандатний виборчий округ № 4

Давидюк Валерій Олександрович, самовисування, 05.03.1968 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний,  водій, Каланчацький РВК, проживає в смт Мирне. Кількість голосів виборців – 33.

Дернова Валентина Дмитрівна,  Херсонська обласна організація ПП «Наш край», 29.06.1960 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна,  пенсіонер, проживає в смт Мирне. Кількість голосів виборців – 29.

Мельник Сергій Павлович, самовисування, 08.12.1968 р.н., освіта середньо-спеціальна, безпартійний, електромеханік СЦБ, Херсонська дистанція сигналізації та зв'язку, проживає в смт Мирне. Кількість голосів виборців – 28.

Багатомандатний виборчий округ № 5

Данчук Галина Миколаївна, самовисування, 26.05.1960 р.н., освіта середня, безпартійна, діловод, Мирненська селищна рада, проживає в с.  Преображенка. Кількість голосів виборців – 38.

Іващенко Олексанр Вікторович,  самовисування, 12.06.1976 р.н., освіта вища, безпартійний, рятувальник, Херсонська обласна аварійно-рятувальна служба,  проживає в с.  Преображенка. Кількість голосів виборців – 16.

Масюткін Андрій Миколайович, самовисування, 31.08.1972 р.н., освіта вища, безпартійний, консультант головного зоотехніка, ПрАТ АПО «Красний Чабан»,  проживає в с.  Преображенка. Кількість голосів виборців – 98.

Сучок Світлана Миколаївна,   Херсонська обласна організація ПП «Наш край», 25.02.1971 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, вихователь , Преображенський ДНЗ «Усмішка», проживає в с.  Преображенка. Кількість голосів виборців – 75.

Багатомандатний виборчий округ № 6

Бова Мадіна Ісаївна,  Херсонська обласна організація ПП «Наш край», 10.07.1989 р.н.,   освіта вища, безпартійна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту,  Мирненська селищна рада,  проживає в с.  Преображенка. Кількість голосів виборців – 34.

Дзяткевич Віктор Анатолійович, самовисування, 17.01.1958 р.н., освіта вища, безпартійний, директор, ПрАТ  АПО «Красний Чабан», проживає в с.  Преображенка.  Кількість голосів виборців – 61.

Савостіна Ніна Григорівна, Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ», 13.05.1949 р.н., освіта вища, член ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ», пенсіонер, проживає в с. Преображенка. Кількість голосів виборців – 31.

Сімейко Олег Валерійович, Херсонська обласна організація ПП «Наш край», 03.08.1972 р.н.,  громадянство України, освіта вища , безпартійний, інженер,  КРАФТ «Калан­чак», проживає в с.  Преображенка.  Кількість голосів виборців – 92.

Багатомандатний виборчий округ № 7

Добровольська Любов Миколаївна, самовисування, 11.02.1966 р.н., освіта середньо-спеціальна, безпартійна, завідуюча, Макарівський фельдшерський пункт, проживає в с. Макарівка.  Кількість голосів виборців – 65.

Іванечко Валерій Володимирович,  Херсонська обласна організація ПП «Наш край», 06.09.1962 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, директор,  КП «Преображенка», проживає в с. Макарівка. Кількість голосів виборців – 64.

Багатомандатний виборчий округ № 8

Біляєв Сергій Іванович Херсонська обласна організація ПП «Наш край», 13.08.1971р.н.,  освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, проживає в с. Каїрка.  Кількість голосів виборців – 31.

Курбанова Тетяна Миколаївна,  Херсонська обласна організація ПП «Наш край», 27.04.1963 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійна, спеціаліст по земель­ним питанням, Мир­ненська селищна рада, проживає в с. Преображенка.  Кількість голосів виборців – 47.