Увага оголошення!

Мирненська селищна рада запрошує зацікавлених ФОП/ЮО надати цінові пропозиції на продукти харчування для постачання до закладів освіти селищної ради  протягом 2021 року. До пропозиції надавати копії реєстраційних документів ФОП/ЮО, копії  документів на транспортні засоби та санітарні паспорти на них, підтвердження, що постачальник зареєстрований як оператор ринку, підтвердження проходження медичного огляду водієм та експедитором.

15:03:14 12.01.2021

Херсонський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголошує набір кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі

ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ планує провести 6-7 та 10-11 серпня 2020 року. навчання кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі. Якщо є бажаючі кандидати у прийомні батьки, батьки – вихователі просимо повідомити Терцентр СО та СССДМ Мирненської селищної ради. Група формується до 17 липня 2020 року.

11:35:40 15.07.2020

Координаційний центр з надання правої допомоги спільно з громадською організацією KYIV Legal Hackers 7-8 грудня 2019 року проводить Access to Justice Hackathon.

10:57:33 12.11.2019