Встановлення пам'ятного знака в честь трагічно загиблих солдатів батальйону "Збруч"

Дата: 20.11.2017 10:24

Фото без опису1 лютого 2015 року через пожежу трагічно загинули військовослужбовці батальйону територіальної оборони «Збруч», у складі Тернопільської окремої артилерійської бригади. Військові виконували завдання з охорони адміністративного кордону в Херсонській області з Кримом.

Шестеро хлопців з Тернопілля загинули на території Червоночабанської сільської ради біля села Преображенка (Червоний Чабан): Павло Римар і Назарій Сиклицький з Тернополя; Вадим Вернигора з Підволочиська, Руслан Чухась з Гусятина і Назарій Кулінець зі Зборова.

9 листопада 2017 року їх пам’ять вшанували земляки та рідні загиблих, встановивши пам'ятний знак біля місця їх загибелі. Всі присутні помолились за їх упокій та запалили лампадки.

Вічна пам'ять та слава  героям!