У колі дружньої родини

Дата: 27.11.2017 10:47

Ні що і ніхто не в силі зупинити плин часу. Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять залишається незмінною.

Восени 1993 року, втікаючи від подій Ферганського перевороту в Узбекистані, в нашому селі поселилися національні меншини турків-месхитинців, серед яких і був вчитель Каїрського НВК Аббазов К.М.

Потрібно було все починати спочатку. Тяжкі дев'яності, безробіття, затримки з виплатою заробітних плат, але завзятість і наполеглівисть Казіма Махоммадовича допомогли подолати усі негаразди.

27 років працює Казім Махоммадович вчителем музики. За свій період роботи створив творчий колектив "Бариш", що означає "дружба", який був лауреатом районного конкурсу "Таврійський барвограй" і посів друге місце, в обласному конкурсі - третє.

Покоління дітей, які народилися уже на українській землі, не забувають свою мову, свої пісні і танці, свої традиції це - Бараташвілі Мустафа, Мададов Оджан, Жасімов Ісмаіл, Жасімов Ісрафіл, Різаєва Фатіма, Аббасов Аскар, Західінова Наврія, Капітанова Маліка, Капітанова Гульсанам, Байрагдарова Сангюль, Барагдарова Есміра, Шаріпова Гулізар, Таміндарова Жасміна.

Ми вітаємо переможців, бажаємо успіхів у навчанні, творчих успіхів!

Колектив Каїрського НВК