«Сьогодні джурята – завтра солдати»

Дата: 07.12.2017 14:35

Напередодні святкування Дня Збройних Сил України (05.12.17) учні Вадимської школи І-ІІІ ст., вихованці гуртка «Джура» взяли участь в урочистих заходах «Сьогодні джурята – завтра солдати» організованих «Центром туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді».

Була дуже цікава програма. Урочисті заходи розпочались на території військової частини 1604. Перед Джурами з привітальним словом виступили заступник голови обласної державної адміністрації Чабан Вадим Іванович, директор департаменту освіти, науки та молоді Є.А.Криницький та командування військової частини.

Вихованці гуртка «Джура» отримали море вражень, чого тільки коштувало десантування парашутистів на плацу, це викликало справжнє захоплення усіх присутніх! Екскурсія на полігон була справжнім святом, де можна було одягнути парашутне знаряддя, отримувати корисну інформацію на випадок непередбачуваних дій. Чого коштував смачний обід у солдатській їдальні!

Після відвідування військової частини була організована поїздка до Алеї Героїв України м.Херсона, де відбулося вшанування пам’яті загиблих воїнів.

Завершальним був святковий концерт, присвячений Дню Збройних Сил Україні.

Хочемо висловити велику вдячність голові Мирненської селищної ради Сучок А.М. та начальнику відділу освіти Бові М.І. за допомогу в організації поїздки.