ДЕРЖАВНА РЕАБІЛІТАЦІЙНА УСТАНОВА ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ДОНБАС"

Дата: 24.04.2018 13:55

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, міських, районих у м.Херсоні рад інформує про державну реабілітаційну установу "Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Донбас" в закладах, які займаються соціальним захистом населення зокрема особами з інвалідністю. Цільовим призначенням ДРУЦКРОІ "Донбас" є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю, які досягли повноліття і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу. В рамках комплексної реабілітації ДРУЦКРОІ "Донбас" надає послуги з:

• соціальної реабілітації;
  • професійної реабілітації;
  • психологічної ребілітації;
  • фізкультурно-спортивної реабілітації;
  • медичного спостереження;
  • культмасової діяльності.

Слухачі Центру мають можливість відвідувати гуртки та майстр-класи за бажанням. Термін комплесної реабілітації складає не більш 60 календарних днів на рік.

ДРУЦКРОІ "Донбас" здійснює професійну підготовку за спеціальностями:

• оператор комп'ютерного набору (термін навчання 5,5 місяців);
  • оператор комп'ютерної верстки ( термін навчання 5,5 місяців);
  • оператор з обробки та систематизації програмного забезпечення (5,5 місяців);
  • адміністратор (термін навчання 5,5 місяців);
  • обліковець з реєстрації бухгалтерських даних (термін навчання 8,5 місяців);
  • перукар (термін навчання 5 місяція);
  • водій категорії "B" (темін навчання 3,5 місяця)

Випусники отримають свідоцтво державного зразка з присвоєнням кваліфікаційного рівня. Центр володіє потужною матеріально-технічною базою, медичним та спортивним обладнанням, яке необхідне для забезпечення комплексу реабілітаційних послуг медичного призначення при патологічних змінах, поліпшення трофічних процесів, відновлювальної терапії, досягнення найкращого ефекту в лікуванні будь-якого захворювання, при найменшому навантаженні на організм пацієнта.

Слухачі Центру мають можливість отримати консультативні послуги медичного характеру у лікаря-фізіотерапевта.

Навчання, харчування (гарячі обіди) та медичний супровід на час навчання надаються бескоштовно.

Звертатися за адресою: вул. Машинобудівників, 32 м. Краматорськ, Донецька обл., 84313, тел.: (0626) 41-47-01 тел/факс: (0626) 41-64-74 e-mail: dmepri@ukr.net