Друга Спартакіада Мирненської ОТГ

Дата: 04.07.2018 08:50

28 червня 2018 року у с.Преображенка була проведена II Спартакіада Мирненської ОТГ. В залік Спартакіади ввійшли такі види змагань: волейбол (чоловіки) настільний теніс, шахи, дартс та змагання з гирьового спорту. Кращим волейболістом визнано жителя смт Мирне Першина Романа. У настільному тенісу не було рівних Колганову Олегу смт Мирне. Кращим серед шахістів став Дорошенко Юрій с.Преображенка. Найвлучнішим з дартсу став Юр'єв Володимир смт Мирне. З гирьового спорту кращим став Данчук Володимир c.Преображенка. У загальному заліку команда з смт Мирне зайняла I місце. Вітаємо мирненців з перемогою та зичимо успіхів у житті та спорті.