Херсонська область, Каланчацький район

Відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дата: 09.10.2018 15:13

Другий місяць осені починається з особливої дати. Першого жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також День ветерана.

З 1 по 5 жовтня було проведено низку заходів задля вшанування старшого покоління нашої громади.

В закладах загальної середньої освіти були проведені бесіди та виховні години, організовано волонтерську роботу – допомога одиноким людям похилого віку по господарству.

Своїх поважних жителів громади вітали у місцевих будинках культури смт. Мирне, сіл Преображенка, Каїрка, Макарівка, Польове. По завершенню святкових заходів шановних гостей пригостили солодощами.

Метою цих заходів було виховати доброту, повагу до людей старшого покоління, уміння шанувати близьких людей. Ці заходи дали можливість ще раз нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства.