Казка Новорічних свят

Дата: 09.01.2019 15:50

Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато складніше: це – ворота, які ведуть в нове, ні з чим незрівняне життя, сповнене тих самих чудес, в які ми вже й не віримо. Новий Рік - одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов'язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції - це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах. Найдавніша традиція зустрічі Нового року, як правило, пов'язана з розповсюдженим повір'ям: "як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш".

Мирненська громада зустріла Новорічні свята з позитивним настроєм.

Будинки культури Мирненської ОТГ влаштували чудові святкові заходи як для маленьких, так і для дорослих жителів громади. Заклади освіти провели святкові ранки. Діток розважали веселими захоплюючими  новорічними виставами, лунали пісні у виконання дітей та дорослих.

Усі присутні на святкуваннях  одержали солодкі подарунки від селищної ради та благодійників, які також порадували наших діток солодощами.

Бажаємо усім, щоб 2019 рік став щедрим, позитивним, та добрим! Саме так зустріла Новий 2019 рік Мирненська ОТГ!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Мирненської ОТГ