Херсонська область, Скадовський район

ВИЇЗНІ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ «Кубок 8 Березня»

Дата: 11.03.2019 11:21
Кількість переглядів: 673

Напередодні жіночого свята 8 березня нашу жіночу волейбольну команду «Лимонки» запросили прийняти участь у відкритому весняному турнірі «Кубок 8 Березня» серед збірних жіночих команд об’єднаних територіальних громад Херсонщини сезону 2018-2019 років, котрий організовувала Хрестівська ОТГ.

Всього прийняло участь шість команд, які були поділені на 2 підгрупи А і Б, де грали за коловою системою до 18 очок, потім стикові зустрічі. До складу нашої збірної увійшли: Септа Н., ОдинецьТ., Постриган І., Островська Д., Ярова Т., Штіннікова А., Климчук Н., Бажанюк І.. В результаті гри наша команда програла чемпіонам змагань «Славута Юг» Хрестивської ОТГ і відразу боролась за ІІІ місце. Команда  впоралася з поставленим завданням, показала себе з дуже серйозного боку, боролася до останнього м’яча. Друге місце посіла команда "Тавричанка", Тавричанська ОТГ. Кращим гравцем змагань визнали капітана нашої команди Септа Н. – нагородили грамотою та презентували наколінники. Посівши III місце команда отримала дуже яскраві емоції та одержала грамоти, медалі, м'яч, та грошову премію.

Дякуємо за запрошення Хрестівськой ОТГ, а нашим дівчатам бажаємо перемог!Фото без опису