ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ «Володар кілець»
Згідно плану роботи Преображенського любительського об’єднання «Здоров’я» під керівництвом Септа Н.Ю. та Василенко Г.М. 30 березня 2019 року у спортивній залі с.Преображенка був проведений баскетбольний турнір «Володар кілець». Баскетбол – гра командна, динамічна, що вимагає від учасників відмінної фізичної підготовки, самовіддачі та злагодженості командних дій.
У турнірі взяло участь три команди:
- «Збірна» с.Преображенка
- «Школярі» учні Вадимської ЗОШ I-III ступенів.
- «Галеон» збірна сіл Гаврилівка і Олексіївка
Змагання проходили за коловою системою. Переможцями турніру стала команда «Галеон», яка виграла обидві зустрічі у «Збірній» і «Школярів» .ІІ місце у «Збірна», ІІІ місце у «Школярі» .
Спасибі всім учасникам змагань за спортивне свято подароване усім уболівальникам!
Відділ освіти, культури,
молоді та спорту