Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

Аналіз надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів області за січень - березень 2019 року

Дата: 05.04.2019 10:03
Кількість переглядів: 766

У  січні – березні  2019 року  до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 1 051 596,2 тис. грн, що на 11,3 відсотка більше ніж у січні – березні  2018 року. Планові показники виконані на 105,7 відсотка.

Серед бюджетів міст обласного значення найбільший приріст досягнуто бюджетом міста Нова Каховка – на 24,6 відсотка.

Фото без опису

Серед бюджетів ОТГ найвищий темп зростання  у порівнянні з  січнем – березнем  2018 року (у співставних умовах) спостерігається по бюджетах Кочубеївської ОТГ – на 62 відсотка,  Ювілейної ОТГ  –  на 48,7 відсотка та Виноградівської  ОТГ – на 41,4 відсотка.   Дванадцять  бюджетів ОТГ перевищили  середньообласний показник.

Фото без опису

Податок на доходи фізичних осіб

         У  січні – березні  2019 року до місцевих бюджетів області мобілізовано податку на доходи  фізичних осіб  у сумі 649 329,3 тис. грн. У порівнянні з січнем – березнем  минулого року  надходження цього податку зросли на 19,4 відсотка.

Найбільше зростання серед бюджетів міст обласного значення досягнуто бюджетом міста Нова Каховка – на 55,3 відсотка.

Фото без опису

По семи бюджетах ОТГ відсоток росту надходжень податку на доходи фізичних осіб у порівнянні з  січнем – лютим 2018 року  вищий ніж в середньому по області (у співставних умовах). Серед них найбільше зростання відбулося по бюджетах Ювілейної ОТГ – на 47,5 відсотка,Зеленопідської ОТГ –  на 36,7 відсотка, Костянтинівської  ОТГ –  на 34,5 відсотка.

Фото без опису

Плата за землю

        У  січні –  березня  2019 року  до місцевих бюджетів області надійшло плати за землю в обсязі 110 634,3 тис. грн.  Це на 16,1 відсотка більше у порівнянні з  січнем – березнем  2018 року.

Серед бюджетів міст обласного значення  найбільше зростання відбулося  по бюджету міста Херсон  – на  27 відсотків.

Фото без опису

По  одинадцяти   бюджетах  ОТГ перевищено середньообласний показник  зростання надходжень плати за землю. Найвищий темп росту досягнуто бюджетами Чаплинської ОТГ – у 2,4 рази, Мирненської  ОТГ – на 80,1 відсотка,  Любимівської  ОТГ – на 79,2 відсотка.

Фото без опису

Єдиний податок

           Надходження єдиного податку  до місцевих бюджетів області у  січні – березні   2019 року склали  179 980,9 тис. грн, що на 15,1 відсотка перевищує показник  аналогічного періоду  минулого року.

         Серед міст обласного значення найбільший приріст спостерігається по бюджету міста Херсон – на 15,7 відсотка.

Фото без опису

Серед ОТГ значне зростання надходжень  єдиного податку відбулося по бюджетах Тавричанської ОТГ – у 2,6 рази, Ювілейної ОТГ – у 2,4 рази, Великокопанівської ОТГ –   у 1,9 рази. По семи бюджетах перевищено середньообласний показник зростання  надходжень єдиного податку.

Фото без опису

Акцизний податок

         У   січні – березні  2019 року  до місцевих бюджетів області  надійшло                32 196,5 тис. грн. акцизного податку. Обсяг надходжень збільшився у порівнянні з  січнем – березнем   2018 року   на  6,5 відсотка.

         Серед міст обласного значення найбільше зростання спостерігається по бюджету міста  Каховка – на 15,9 відсотка.

Фото без опису

Серед ОТГ відчутне зростання надходжень акцизного податку відбулося по бюджетах  Григорівської ОТГ –  на 58,5 відсотка,  Тавричанської ОТГ –   на 55,6 відсотка,   Борозенської ОТГ –   на 41,2 відсотка. По вісімнадцяти бюджетах ОТГ  темпи зростання надходжень акцизного податку перевищують середньообласний показник.

Фото без опису

Обсяг доходів загального та спеціального фондів бюджетів міст обласного значення та бюджетів ОТГ у розрахунку на одного мешканця.

Серед міст обласного значення найвищий показник обсягу доходів на одну особу складає у місті Херсон – 1180 гривень  при середньообласному показнику 1025 гривень.

Фото без опису

По чотирьох ОТГ спостерігається перевищення середньообласного показника: Музиківська ОТГ, Тавричанська ОТГ, Мирненська ОТГ та Зеленопідська ОТГ. 

Фото без опису

Підготувала регіональний консультант з бюджетних питань АМУ Марія Кривецька за матеріалами Департаменту фінансів Херсонської ОДА.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь