МІНІ-ФУТБОЛ ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ «Його величність футбол»

Дата: 09.04.2019 16:00

За загальною кількістю професійних футболістів, аматорів і любителів гри, а також армії уболівальників футбол, як вид спорту, займає лідируючу позицію серед жителів нашої планети.

6 квітня на спортивному майданчику Вадимської ЗОШ I-III ст. проводився турнір з міні-футболу «Кубок Відкриття». У змаганнях взяло участь три команди: «Збірна» c.Преображенка, «Кривбас» прикордонники, «Молодь» учні Вадимської ЗОШ I-III ст. Турнір проводився за коловою системою. Кожна зустріч була сповнена жаги боротьби і бажання перемоги.

В результаті досвід  зіграв головну роль. Перше місце - «Збірна», друге місце - «Кривбас», третє - «Молодь».

Після закінчення турніру «Кривбас» і «Молодь» зігравшие між собою 1:1 вирішили порадувати уболівальників додаткової зустріччю і визначити сильнішого. Два тайму адреналіну і боротьби, а рахунок 4:4. Пенальті також не виявили переможця, в результаті знову нічия, а переможець - вболівальники, які отримали величезне задоволення.

Вітаємо спортсменів та уболівальників з відкриттям футбольного сезону!

Відділ освіти, культури,

молоді та спорту