Електронний Кадровий резерв майбутніх професіоналів та Резервний банк шукачів роботи

Дата: 01.07.2019 09:57

Роботодавці Херсонської області, як рекреаційної зони, агропромислового комплексу так і машинобудування мають значні  економічні перспективи, тому їх розвиток є пріоритетним в регіоні, а відповідно й кількість необхідних працівників  на заявлені роботодавцями вакансії також постійно зростає.

Протягом останніх років існує суттєвий дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили, що унеможливлює оперативне укомплектування вакансій шукачами роботи та зареєстрованими безробітними, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Для забезпечення оперативного підбору працівників на вакантні робочі місця, оперативного укомплектування потреби роботодавців та міжрайонного перерозподілу трудових ресурсів,  в Херсонській обласній службі зайнятості, і в тому числі в Каланчацькій районній філії, створено Єдиний електронний ресурс – Кадровий резерв майбутніх професіоналів (для майбутніх випускників ПТНЗ, ВНЗ, коледжів) та Резерв банку шукачів роботи (для незайнятого населення, в тому числі членів об’єднаних територіальних громад).

Реєстрація в Єдиному електронному ресурсі відбувається шляхом заповнення Кадрових анкет за посиланнями:

Для Кадрового резерву майбутніх професіоналів:

За QR-кодом:

Для резервного банку шукачів роботи:

За QR-кодом:

Навіть якщо сьогодні Ви маєте надійну перспективу працевлаштування, завжди корисно поцікавитись іншими пропозиціями.

За більш детальною інформацією, за допомогою в реєстрації чи використанні Ресурсу звертайтесь в каб.8 Калачацької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Каланчацької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Н.І. Савічева