Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Мирне

Дата: 09.07.2019 12:45

Мирненська селищна рада згідно до розпорядження селищного голови від 25.06.2019 № 60 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Мирне, яка знаходиться за адресою: смт Мирне, вул. Шевченка, 28.

Посадовий оклад визначається згідно штатного розпису. Передбачається доплата за педагогічний стаж згідно з чинним законодавством.

Конкурс проводиться відповідно до процедури, визначеної Порядком призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти, що належать до комунальної власності Мирненської селищної ради, затвердженого рішенням XІІІ сесії Мирненської селищної ради VII скликання від 13.06.2018 року № 186-13/2018.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

• громадянство України;
  • вища освіта не нижче магістра/спеціаліст;
  • стаж педагогічної діяльності не менше 3 років;
  • організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі необхідно надати документи:

• заяву та мотиваційний лист про участь у конкурсі;
    • перспективний план розвитку школи;
    • згоду на обробку персональних даних.
    • автобіографію;
    • заповнений особовий листок з обліку кадрів;
    • дві фотокартки розміром 4х6 см.;
    • копію паспорта громадянина України;
    • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
    • копію трудової книжки;
    • паперову декларацію про доходи за минулий рік за формою, передбаченою Законом України « Про запобігання корупції».
    • копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Терміни подання документів з 15.07.2019 до 13.08.2019 року, 17:00 години включно.

Претенденти на посаду директора школи особисто подають документи у Мирненську селищну раду, яка знаходиться за адресою: смт Мирне, вул. Шевченка, 33 (відділ освіти, культури, молоді та спорту Мирненської селищної ради).

Етапи проведення конкурсного відбору:

- екзаменаційні білети по перевірці знань нормативно-правових актів в галузі освіти, які будуть оприлюднені за місяць до проведення конкурсу на сайті Мирненської селищної ради;

- проведення презентації плану розвитку закладу освіти на засіданні конкурсної комісії;

- співбесіда з кандидатами;

Конкурс відбудеться: 14.08.2019 року, о 09.00 годині за адресою: смт Мирне, вул. Шевченка, 33.

Телефони для довідок щодо додаткової інформації про проведення конкурсного відбору 3-71-69, 3-91-20 (відділ освіти Мирненської селищної ради), адреса електронної пошти: vidosvmirn@i.ua. Контактна особа: Бова Мадіна Ісаївна.

Інформація про результати конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Мирненської селищної ради https://myrne-gromada.gov.ua/.