Перевірка на міцність

Дата: 10.07.2019 08:10

6 липня наші молоді футболісти взяли участь у товариському матчі з міні-футболу в с.Олександрівка. Кожен офіційний або товариський турнір – це підведення підсумків тренувальної роботи, перевірка функціональної підготовки в цілому команди і окремо кожного гравця, а також набуття досвіду, гарт волі і прагнення до перемоги.

У змаганнях взяли участь 4 команди, що грали за коловою системою.

Не дивлячись на не дуже якісний газон, а також погодні умови, дощ вніс свої корективи, не давши нашим спортсменам показати більш якісну гру, наша команда протримала рахунок в першій грі і впевнено виграла другу у Олексіївки з рахунком 3:1. Остання гра стала дуже напруженою для всіх глядачів та уболівальників. В фіналі зустрілися найсильніші команди «Олександрівка 1» і наша команда «Молодіжка».

До останнього моменту наші хлопці впевнено тримали рахунок 1: 0, але на останніх хвилинах два голи в наші ворота, один за іншим. Не розрахували сили сили, можливо не вистачило досвіду, але такий видовищний футбол хлопці показують не завжди! Здорово! Радісно! Гордо!

До складу нашої команди увійшли: Дзиковський Віталій, Септа Микита, Мілазімов Ільяс, Кийдалюк Владислав, Пелагієвській Валерій, Третяк Іван.

Бажаємо хлопцям нових перемог, зростання технічної і фізичної майстерності!

Септа Наталя,

керівник любительського об’єднання «Здоров’я»