A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

Товариство з обмеженою відповідальністю «Віндкрафт Каланчак» повідомляє про початок відкритого обговорення (відкритого слухання) питання встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію, вироблену за рахунок енергії вітру Мирненської ВЕС

Дата: 10.07.2019 15:52
Кількість переглядів: 1243

Товариство з обмеженою відповідальністю

«Віндкрафт Каланчак»,

у зв’язку із будівництвом Мирненської вітроелектростанції та згідно з «Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», повідомляє про початок відкритого обговорення (відкритого слухання) питання встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію, вироблену за рахунок енергії вітру Мирненської ВЕС.

 

Відкриті слухання щодо даного питання будуть проведені 2 серпня 2019 року в приміщенні будинку культури с. Преображенка, Каланчацького району, Херсонської області о 9:30.

 

Всі зауваження та пропозиції приймаються протягом 20-ти днів з моменту опублікування оголошення на електронну адресу: info@kalanchak.energy, та на поштову адресу: 75800, Херсонська обл., Каланчацький район, смт Каланчак, вул. Херсонська, 98.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора