Херсонська область, Каланчацький район

Щодо декларування доходів фізичних осіб, у власності яких земельні ділянки площею більше 2 га

Дата: 18.07.2019 11:37

Голові

Мирненської сільської ради

Каланчацького району

Херсонської області

Сучку А.М.

Новокаховське управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі з метою виконання протокольного доручення начальника Головного управління ДФС у Херсонській області,  Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Клима І., розпорядження Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі від 27.05.2019 №123-р «Про організацію проведення операції «Урожай», ГУ ДФС в області просить Вас вжити заходи щодо залучення до декларування доходів фізичних осіб, у власності яких земельні ділянки площею більше 2 га, які отримують доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції, а також від здавання в оренду земельних паїв, при цьому не звітують про доходи, або декларують незначні доходи, проводять розрахунки за готівку, уникаючи сплати податків. Просимо провести інвентаризацію та відпрацювання фізичних осіб шляхом співставлення даних держгеокадастру, наявної податкової інформації та виїздів на місця з відео (фото) фіксацією стану обробітку відповідних земельних ділянок на всіх стадіях вирощування відповідної сільськогосподарської культури (засіяно, обробіток, збирання, реалізація).

Додаток: 17 арк.

Начальник Новокаховського управління

ГУ ДФС у Херсонській області,

Автономній Республіці Крим