Святкування 28-ї річниці незалежності України

Дата: 05.09.2019 10:22

23-24 серпня наша громада святкувала День Державного Прапора України та 28-му річницю незалежності України – проведено низку спортивних та урочистих заходів.

В смт. Мирне святкування почали 23 серпня. Відбулися спортивні змагання з настільного тенісу присвячені Дню Незалежності України. Тенісисти показали хорошу техніку гри. Перше місце здобув Чеботарьов Олександр.

Змагання проходили в дружній змагальній атмосфері. Переможців змагання було відзначено грамотами відділу освіти, культури молоді та спорту Мирненської ОТГ. 24 серпня біля будинку культури відбувся святковий концерт. Привітала зі святом всіх присутніх секретар Мирненської селищної ради Канівець І. С. Продовжили свято концертною програмою за участі  колективів «Мирняночка», «Ветеран», колективу дитячого садка «Калинка», дитячих ансамблів «Промінці» та  «Маківки», учасників гуртка художнього читання «Перлина», гурту «Перлинки», вокального дуету, солісти БК. Закінчили святкування дискотекою.

23 серпня в Макарівському сільському клубі відбувся концертний захід під назвою «Будь же рідна Україна під гербом цим вільна й сильна». О 17:00 год. разом з прикордонниками ОБПК «Сиваш», що дислокується в с Макарівка, та за участі місцевої молоді було організовано автопробіг в честь Дня прапора України. Ввечері відбувся святковий концерт. До всіх присутніх з привітальним словом звернулася в.о.старости сіл Мирненської ОТГ Сімейко Л.В.

24 серпня в с. Преображенка проводився розіграш Кубку з волейболу, присвячений Дню незалежності України. У змаганнях взяло участь 4 команди: «Лимонки» - жіноча збірна, «Фенікс» - чоловіча збірна с.Преображенка, «Лідер» - ветерани волейболу с.Преображенка та команда «Мирне» смт. Мирне. І місце виборола команда «Мирне». Переможцям був вручений перехідний кубок.

Святкування продовжили святковим концертом «Моя Україна – вільна та єдина». Усіх присутніх привітала в.о.старости сіл Мирненської ОТГ Сімейко Л.В. У виконанні вокальних колективів та солістів Преображенського БК лунали патріотичні та розважальні композиції, що подарували позитивні емоції глядачам. Завершився цей святковий день дискотекою.

Відділ освіти, культури,

молоді та спорту