Сильні духом, сильні тілом!

Дата: 11.09.2019 08:21

07 вересня в с.Преображенка були проведені змагання, присвячені Дню фізичної культури і спорту України!

Першим етапом було проведено турнір з волейболу з символічною назвою «Новачок». У турнір прийняли участь команда «Рада» і команда дівчат «Новачок». Гра складалася з п'яти партій. Напруженими іграми були перша і остання, де команди показуючи усі навички та вміння намагались одержати перемогу. З рахунком 5:0 виграла команда «Новачок», до якої увійшли такі спортсменки:

Ахцерова Діана, Чорна Кіра, Штіннікова Анжеліка, Прокопюк Віолета, Коваль Надія, Островська Дарина, Сімейко Альбіна, Шаріпова Асма, Мададова Ільбаз.

Другим етапом був Дартс. Богато емоцій і дуже багато бажаючих спробувати свою влучність. У результаті: І місце Дзиковській Віталій, ІІ місце Дорошенко Юрій,  ІІІ місце Чорна Кіра.

Заключним етапом був настільний теніс. Спокійна атмосфера і доброзичливі суперники і в результаті: І місце - Назаров Павло, ІІ місце Мухарлямов Михайло,ІІІ місце Дзиковській Віталій.

Велике спасибі учасникам, уболівальникам, батькам за спортивне свято і гарний настрій!

Керівник ЛО «Здоров’я» Н.Ю.Септа