Святкування 228 річниці заснування с. Преображенка

Дата: 24.09.2019 14:43

21 вересня 2019 р. жителі та гості с. Преображенка День села. Програма святкування передбачала цілий комплекс спортивних і культурних заходів.

Святкування розпочалось з футбольного турніру, в якому взяло участь 4 команди: «Збірна» с.Преображенка; «Мастадони» прикордонники; «Вікторія» с.Макарiвка; «Преображiньо» прикордонники. Перемогла команда «Мастадони». В нагороду вони отримали Кубок, медалі та грошову винагороду! Наступним етапом спортивних змагань були «Ігри Гладiаторiв». Представники вулиць, по три людини в команді, боролись по справжньому, бажаючи отримати довгоочiкувану перемогу. Локація зібрала дуже багато глядачiв. В результаті перемогла вул.Зелена до складу якої увійшла сім'я Кекутiя (тато, мама  і син) Після бою свої сили могли продемонструвати всі бажаючі…  Локація «Силач Преображенки» відкрила для себе нові обличчя. Переможцем став Василенко Григорій.

Святкування продовжила виставка-ярмарок декоративно-ужиткового та кондитерського мистецтва, яку сміливо можна було назвати «золоті руки нашого села». Висловлюємо вдячність майстриням, які взяли участь у виставці: Зуйкова О.В., Мірошніченко Ю.А., Юрінцева О.В., Костенко Г.Є., Чикурлій Н.В., Буцу К.В., Сучок С.М., Кекутія Л.В., Казланжи С.С., Степаненко Г.М., Мельник С.М., учнівський та педагогічний колектив Вадимської ЗОШ I-III ст.! Нам є ким пишатись!

В рамках святкування Дня села відбувся кулінарний конкурс «Найкраща українська страва». Стіл №1 – Макарівський СК.; стіл №2 – «Польвички»с.Польве; стіл №3 – «Кумушки»; стіл №4 – Шикула М.М. і Кудерська Г.К. Учасниці конкурсу частували односельчан смачними традиційними українськими стравами. Гостям свята надзвичайно важко було визначитись, які ж страви найсмачніші, адже всі страви смакували однаково смачно. Та все ж, найбільшою кількістю голосів, перемогу виборола команда «Кумушки», почесне друге – Шикула М.М. і Кудерська Г.К. Всіх учасників кулінарного конкурсу відзначили цінними призами.

Вечір продовжив святковий концерт. До вітального слова були запрошені голова Мирненської ОТГ Сучок Андрій Миколайович та в.о. старости Сімейко Лілія Василівна, які привітали всіх зі святом. Багатство нашого села – люди! Андрій Миколайвич та Лілія Василівна вітали весільних ювілярів, наймолодшого – Сучок Ярослава, та найстаршого – Бєрсанова Федіра Григоровича жителів села. Подяками селищного голови та подарунками нагороджено жителів села, які беруть активну участь у культурному та спортивному життю громади. Також відзначили господарів в номінаціях «Найкращий двір» - Мосін Л.П. та «Найкращий квітник» - Яковлева Н.Г. Всіх привітали теплими словами, цінними та музичними подарунками! Привітали односельців наймолодші учасники свята старша група дитячого я/с «Усмішка» разом зі своїм вихователем Яковлевою Л.В. подарували глядачам чудовий танок «Варенички». Свято продовжили колективи художньої самодіяльності, солісти Преображенського БК та гості свята з смт. Чаплинка – зразковий танцювальний ансамбль «Капітошка» (керівник заслужений діяч естрадного мистецтва України Валентина Магдалюк, хореограф-постановник Юлія Біщук), які подарували гостям свята позитивні і приємні емоції за що були нагороджені щирими оплесками.

«Вишенькою на торті» по закінченню свята став видовищний феєрверк! Завершився святковий день дискотекою на площі.

Висловлюємо вдячність голові Мирненської селищної ради Сучок Андрію Миколайовичу та приватним підприємцям за сприяння і всебічну підтримку у підготовці та організації святкування 228-ї річниці села Преображенка!

Відділ освіти, культури,

молоді та спорту