Акція до Всесвітнього дня контрацепції

Дата: 27.09.2019 15:44

26 вересня фахівець із соціальної роботи Челишева М.С. в Мирненській ЗОШ I-III ступенів серед учнів 10-11 класів

Девіз всесвітнього дня контрацепції звучить так:

"Contraception: it's Your Life, it's your responsibility".

У перекладі: "Контрацепція: це ваше життя і ваша відповідальність".

Метою акції було:

- привернути увагу суспільства до проблем,  які виникають внаслідок недостатнього статевого виховання і зневаги до засобів контрацепції та  скорочення кількості небажаних вагітностей.

Концепція:

Кожного року новин про те, що мати віддала дитину, або ще гірше – залишила десь, дуже багато.

Тому зараз необхідно спрямувати зусилля саме на інформативність населення, особливо молодих людей, віком від 15 до 24 років.

Адже саме ці вікові категорії мають найбільший ризик небажаних вагітностей.