Моніторинг фінансових показників ОТГ Херсонщини

Дата: 04.11.2019 16:52

Моніторинг був зроблений за період січень-жовтень поточного року від радниці з питань місцевих фінансів Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Світлани Тютюнник.

Зростання фактичних надходжень плати за землю за січень-жовтень 2019 року до січня-жовтня 2018 року: у першу трійку ОТГ потрапили – Кочубеївська (180,4%), Любимівська (172,1%), Мирненська (170,5%). Зростання фактичних надходжень єдиного податку за січень-жовтень 2019 року до січня-жовтня 2018 року: Великокопанівська (170,3%), Гладківська (127,7%), Станіславська (113,2%).

Темп зростання доходів загального фонду по бюджетах ОТГ (без трансфертів) січень - жовтень  2019 рік до січня - жовтня 201 8 року, тож Новорайська ОТГ – 305,2%, Кчубеївська ОТГ – 135,7%, Мирненська ОТГ – 135,0%.

За інформацією сайту Херсонщина за День