Професійне навчання за сприяння служби зайнятості

Дата: 12.11.2019 10:39

Фото без описуКаланчацька районна філія Херсонського обласного центру зайнятості запрошує на навчання в Херсонському центрі професійно – технічної освіти ДСЗ.

У листопаді заплановано початок навчання за професіями «бармен» та «офіціант», у грудні – «швачка», «овочівник» та «плодоовочівник». Направляються на навчання особи, які перебувають на обліку в службі зайнятості та мають статус безробітного. ЗНО чи інші вступні іспити здавати не потрібно, тільки направлення від служби зайнятості. Навчання та проживання (гуртожиток) повністю оплачуються службою зайнятості. Отож, за декілька місяців, з мінімальними затратами, можна отримати повноцінну професію.

За більш детальною інформацією можна звертатися до Каланчацької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою смт. Каланчак, вул. Чорноморська, 1., або за тел.3 27 56.