Чудова гра (позапланово)

Дата: 16.12.2019 09:46

7 грудня наша жіноча волейбольна команда «Лимонки» була запрошена в смт Каланчак для участі в змаганнях з волейболу « Кубок молоді».

У змаганнях брали участь 4 команди :

ДЮСШ 1, ДЮСШ 2, «Фаворит», «Лимонки».

Цього разу організатори вирішили провести змагання за коловою системою. Змусивши тільки трохи похвилюватися вболівальників в першій зустрічі з ДЮСШ1, наші «Лимонки» впевнено виграли три зустрічі з рахунком 2:0. Не дивлячись на те, що були проблеми зі складом, через низку причин, не змогли взяти участь три основні гравці. Дівчатка грали без заміни і довели, що у команди є характер і воля до перемоги.

У підсумку перше місце і Кубок знову у наших спортсменок, які встановили високі орієнтири в спорті на які сподіваємося будуть рівнятися всі спортсмени с.Преображенка.

Велике спасибі за сприяння в організації поїздки відділу освіти, культури, молоді та спорту, велике спасибі нашим уболівальникам і дякуємо за запрошення! А також спасибі дівчатам за красиву, впевнену гру, за адреналін і радість, подаровану уболівальникам.

Септа Наталя

керівник ЛО «Здоров’я»