Тренінг для молоді

Дата: 26.12.2019 10:47

20 грудня у Каланчацькій районній філії ХОЦЗ  проведений тренінг для безробітної молоді під назвою  «Професійна самореалізація молоді на сучасному ринку праці». Мета заходу - активізувати власні внутрішні та зовнішні ресурси, формувати цілі та активну життєву позицію. Три години молоді люди активно працювали, виконуючи різні вправи запропоновані тренером. Вправи «Знайомство» та «Очікування» допомогли налаштувати на активну роботу учасників тренінгу. Цікавою та корисною була вправа «Досягнення мети» для підвищення рівня впевненості у власних силах та для активізації психологічних ресурсів учасників. Завдяки мозковому штурму «Визначення переваг та недоліків молоді на ринку праці», зрозуміли, що переваг значно більше, ніж недоліків. Обговорили реальну ситуацію на ринку праці та вимоги до особистості безробітного, після чого кожен учасник оцінив власні професійні якості, які в них є, та над якими потрібно ще попрацювати. Доволі цікавою для молоді виявилася вправа «Серветка», яка показала унікальність та неповторність кожного учасника групи як окремої особистості. В ігровій формі молодь досліджувала силу прагнення і стратегію досягнення своєї мети, виконуючи вправу «Влуч у ціль». По завершенні тренінгу учасники висловлювалися, ділилися своїми враженнями, думками. Атмосфера в групі панувала чудова, настрій позитивний. Така форма роботи як тренінг сподобалася учасникам, з їх відгуків це  було цікаво, корисно та зрозуміло.

Катерина Копаненко

провідний фахівець з профорієнтації