Херсонська область, Скадовський район

Дежавю

Дата: 28.12.2019 19:26
Кількість переглядів: 562

22 грудня 2019 року наша команда ветеранів «Лідер» взяла участь в розіграшу Кубку з волейболу «Ветерани – 2019» серед ОТГ Херсонщини, що проводився у смт. Чаплинка. У турнірі взяло участь 6 команд:

• «Промінвест» - смт. Чаплинка,
  • «Колос» - Новотроїцький район,
  • «Тавричанка» - Каховський район,
  • «Старт» - с. Іванівка, Чаплинський район,
  • «Таврія» - с. Магдалинівка, Чаплинский район ,
  • «Лідер» - Мирненська ОТГ, с.Преображенка.

Змагання проводилися за коловою системою, що зрівнювало шанси на перемогу в турнірі кожної з команд. Впевнено обігравши «Колос», «Старт» і «Таврію» Наші ветерани у впертій боротьбі програли «Тавричанці» і «Промінвесту». У результаті:

• «Лідер» ІІІ місце (9 очок)
  • «Таврічанка» ІІ місце (12 очок)
  • «Промінвест» І місце та кубок (15 очок)

Минулого року наші ветерани також зайняли ІІІ місце. Вітаємо наших спортсменів із зайняттям призового місця, бажаємо спортивного довголіття, нових яскравих перемог і далі своїм прикладом прищеплювати любов до спорту молоді, а також радувати уболівальників своїми самовідданими та професійними іграми.