ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 13.01.2020 11:19

У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній Портал ДСЗ

Відтепер онлайн-курси, вебінари та дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти ДСЗ та безліч іншої цікавої інформації буде доступна на порталі для всіх, хто шукає роботу, прагне вдосконалити свої навички або започаткувати бізнес.

А найголовніше те, що більшість матеріалів на Освітньому порталі ДСЗ подаються у відеоформаті.

Команда_ДСЗ впевнена, що освіта для дорослих має бути максимально доступною. Ми всі прагнемо розширити горизонт знань і наш гаджет може бути засобом досягнення цієї мети. На освітньому порталі ДСЗ ми вже зібрали максимум інформації для користувачів.

Зручний інтерфейс забезпечить швидкий пошук у розділах: «Для роботодавців», «Для шукачів», «Для працівників ДСЗ».

Чекаємо вас на освітньому порталі ДСЗ за посиланням  http://skills.dcz.gov.ua/