Відкритий турнір з настільного тенісу «ВЕЛИКИЙ ШОЛОМ» с. Преображенка

Дата: 14.01.2020 12:00

11 січня в спортивній залі Преображенського БК відбувся відкритий турнір з настільного тенісу «Великий шолом». Відношення до даного виду спорту неоднозначне – це не командна гра, тут все залежить від моральної, фізичної та функціональної підготовки учасника, який розраховує тільки на свої сили і можливості.

У турнірі взяли участь 8 спортсменів, які були розбиті на дві підгрупи, з кожної підгрупи виходило по два учасника. Переможці підгруп грали за перше друге місце, учасники що зайняли другі місця грали за третє місце.

Всі зустрічі були видовищними і напруженими по три партії. У підсумоку:

• III місце - Кийдалюк Костянтин
  • II місце - Дичок Іван
  • I місце - Середа Володимир

Спасибі спортсменам за участь в турнірі і красиву емоційну гру! Нових вам перемог, здоров'я і миру!

Наталя Септа,

керівник ЛО «Здоров’я»