Уникнути пожежі можна!

Дата: 10.02.2020 15:02

04 лютого 2020 року провідний інспектор Каланчацького РС ГУ ДСНС України у Херсонській області лейтенант служби ЦЗ О.В.Лесюк провела інструктаж з пожежної безпеки для працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім`ї. дітей та молоді Мирненської селищної ради. Основною метою заходу було провести роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки. Також під час заходу фахівець ДСНС розповів працівникам правила користування вогнегасником та порядок дій на випадок пожежі.

Служби порятунку наголошують, що дотримання вимог пожежної безпеки – запорука збереження здоров’я та життя громадян..