Влаштування до сімейних форм виховання дітей позбавлених батьківського піклування

Дата: 10.03.2020 09:59

Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження від 09 серпня 2017 року № 526-р «Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та план заходів з реалізації її І етапу».

Метою цієї стратегії є зміна система інституційного догляду та виховання дітей на систему, яка забезпечує догляд і виховання дитини в сімейному середовищі, зокрема ІІ етапом стратегії передбачено реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей, шляхом їх ліквідації, реорганізації у заклади денного перебування дітей.

На сьогодні в Херсонській області розпочато складання Регіонального плану реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на період 2018-2026 роки.

Повідомляємо, що діти з інвалідністю, походженням з Мирненської громади потребують влаштування до сімейних форм виховання.

Більш детальну інформацію про умови можна дізнатись по телефону 39141 або в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Мирненської селищної ради (смт Мирне вул. Шевченко буд. 33).