Новачок "Перший крок"

Дата: 11.03.2020 11:41

6 березня згідно плану змагань на 2020 рік, в спортивній залі Вадимської ЗОШ проводився турнір "Новачок" серед молодшої групи волейболісток, присвячений весняному жіночому святу 8 березня.  Змагання були організовані як і будь-який офіційний дорослий турнір: головний суддя, бічні судді, секретар фіксує рахунок в кожній партії, заповнення заявок капітанами кожної команди, офіційне побудова, вітання, нагородження грамотами та призами... Все це для новачків було вперше – це маленький  перший крок в світ великого спорту. Дві команди "Карамельки" і "Мандаринки" з'ясовували хто ж найсильніший в 5 партіях з піонерболу.  Спочатку гравці відчували себе скуто, суддя свистів, сітку не  можна зачіпати, лінію не заступати... Але вже з другої партії з'явився блиск і азарт в очах, зарухалися по лініях, пішли осмислені передачі і атаки.  У підсумку по закінченню 5 найцікавіших партій перемогу в турнірі здобули "Мандаринки".  Перша офіційна перемога і гіркота поразки другої команди. Нагородження грамотами та призами, бурхлива підтримка уболівальників – все відчули юні спортсмени.

Сподіваємося що тренувальні та змагальні цикли прищеплять здоровий спосіб життя, любов до спорту і можливо зросте гідна заміна нашої основної жіночої волейбольної команди с.Преображенка. Вітаємо юних спортсменок з першим стартом!  Радості перемог, підтримки уболівальників, впевненості в своїх силах!

Наталя Септа,

Керівник ЛО «Здоров’я»