ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 13.03.2020 11:35

5 березня 2020 року на базі Мирненської ЗОШ I-III ступенів було проведено спортивне змагання з волейболу з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня серед жінок. У змаганнях прийняли участь жіночі команди любительського об`єднання «Здоров`я» Мирненського селищного будинку культури, та команда вчителів та учнів Мирненської ЗОШ I-III ступенів. Змагання відбувалися по коловій системі. Перше місце виборола команда жінок смт. Мирне на другому місці вчителі місцевої школи на третьому учениці Мирненської ЗОШ I-III ступенів. Кращими гравцями турніру визнано Климчук Надію, Ніколаєву Марину, Кисельову Світлану, Морозову Юлію, Селівестру Лізу, Дергачеву Діану. Призерів змагань було відзначено грамотами та солодощами.

Вітаємо переможців та учасників змагання з волейболу з святом 8 Березня! Бажаємо міцного здоров`я, любові миру злагоди, успіхів у житті та спорті.

Ф.Ф.Данілевич,

керівник ЛО «Здоров’я»