ВАУЧЕРИ – НАВЧАННЯ ДЛЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

Дата: 16.03.2020 15:47

Ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця.

Ваучер на навчання видається центрами зайнятості особам, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні, та відповідають певним вимогам, а саме:

•  Особи віком старше 45 років
  • Особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби)
  • Особи, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа осіб з інвалідністю
  • Внутрішньо переміщені осіби

За сприяння державної служби зайнятості Ви маєте можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці у випадку, якщо Ви відноситесь до однієї із категорій вказаних вище та відповідаєте наступним вимогам:

• не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний;
  • не досягли встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку;
  • не отримували ваучер раніше;
  • не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок   коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
  • маєте професійно-технічну або вищу освіту.

На підставі ваучера здійснюється   перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, підготовка на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні.

За більш детальною інформацією можна звертатися до Каланчацької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою смт. Каланчак, вул. Чорноморська, 1, кабінет №9 або за тел. 3 23 70.