A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

Каланчацьке бюро правової допомоги Голопристанського МЦ з надання БВПД інформує

Дата: 22.04.2020 16:35
Кількість переглядів: 632

Діяльність Каланчацького бюро правової допомоги спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей та правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

Так, у І кварталі 2020 року було зареєстровано 166 звернень громадян з них: 143 – надано роз’яснення, консультації правового характеру, та прийнято 23 письмових звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги. За результатами прийнятих звернень видано 16 доручень про призначення адвоката за рахунок держави та 7 доручення працівникам бюро правової допомоги для складання процесуальних документів та представництва інтересів громадян у суді.

Основними питаннями, що хвилювали жителів Каланчацького району були питання цивільного права (визнання права власності на нерухоме майно), сімейного права (розірвання шлюбу, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав); адміністративного; житлового права (визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття її з реєстрації місця проживання); соціального забезпечення (призначення, перерахунок та відмова у наданні субсидій); спадкового права (поновлення пропущеного строку для прийняття спадщини, оформлення спадщини); та інші.

За звітний період було проведено 2 виїзди мобільного консультаційного пункту (виїзні прийоми громадян) під час яких надано безоплатну правову допомогу - 5 громадянам.

За безоплатною правовою допомогою можна звертатися до відділу «Каланчацьке бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Херсонській області, який знаходиться за адресою: смт Каланчак, вул. Херсонська (Леніна), 9 (1-й поверх), тел.: (05530)3-15-03 або за скайп зв’язком: Каланчацьке бюро правової допомоги ([email protected])

 

 

З повагою,

Директор                                                                                      І.М. Кеба


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора