Благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту і громади в цілому

Дата: 06.05.2020 13:46

«За вчинки рук людини — нагорода їй»

Соломон

Благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту і громади в цілому. Варто зауважити, що стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села чи селища — це в першу чергу оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Більше того, це показник рівня участі місцевої громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою населених пунктів.

Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Наша громада також долучилась до заходів, метою яких є прибирання зелених зон та благоустрій територій. Адже всі ми хочемо жити в місці , де чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, впорядковані зелені зони та ігрові майданчики.

Впорядковано місцеві кладовища. В с.Ставки відремонтовано 60 м. огорожі та встановлено 160 м. нової. В с. Преображенка відреставровано пам’ятник на
братській могилі. Також відновлюється пам’ятний знак на братській могилі в с. Макарівка.

Впорядковані зелені зони, оновлено захисне покриття спортивно-тренажерного обладнання на дитячих/спортивних майданчиках. Висаджено дерева, кущі.

Покращено стан вулично-дорожньої мережі в смт. Мирне (вул. Мочаліна, вул. Миру), с. Каїрка (вул. Центральна, вул. Братська), с. Преображенка (вул. Чайковського, вул. Нижня).

В с. Преображенка тривають ремонтні роботи в будинку культури (малий актовий зал, спортивна зала). В концертну залу Мирненського СБК, яку було відремонтовано в 2019 році закуплено нові крісла. В Макарівському клубі встановлено металопластикові склопакети і двері.

Роботи наразі ще тривають, та результат видно вже зараз. Продовження буде…