A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

Ніколи знову…

Дата: 13.05.2020 08:09
Кількість переглядів: 1000

В рамках відзначення в Мирненській об’єднаній територіальній громаді Дня Пам’яті та примирення (8 травня) і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 років проведено ряд заходів. Цього року відзначення Дня Пам’яті та примирення і Дня Перемоги прийшлося на період пандемії коронавірусу. Тому були відкладені масові акції та зібрання.

Під час проведення відповідних заходів дотримувались Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Пам’ятні знаки на Братських могилах, які знаходяться на території Мирненської ОТГ відреставровано та впорядковано територію навколо робітниками благоустрою.

За ініціативи селищного голови Сучок Андрія Миколайовича придбано продуктові набори ветеранам і учасникам війни. Співробітники апарату селищної ради зі словами вдячності і привітаннями з Перемогою над нацизмом у Другій світовій війні особисто вручили пакунки учасникам та ветеранам тих страшних подій!

Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир світу та Україні, і схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у Другій світовій війні.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора