Ремонт спортивної зали в с. Преображенка

Дата: 27.05.2020 14:36

«О Спорт! Ти прогрес! Ти сприяєш вдосконаленню

людини – найбільш прекрасного творіння природи.»

П’єр де Кубертен

Не словом, а ділом доводять жителі Мирненської об’єднаної громади на чолі з селищним головою Сучок А.М., що вони господарі на власній землі, а спорт – рушійна сила, що об’єднує людей, дає стимул жити та працювати, надихає на великі справи та звершення.

Так нещодавно, в с. Преображенка, що входить до Мирненської ОТГ завершили ремонтні роботи в спортивній залі Преображенського БК та побудували волейбольний майданчик на свіжому повітрі. В селі на сьогоднішній день успішно діють і виборюють спортивні перемоги волейбольні команди під керівництвом Септа Наталії та Василенка Григорія, керівників ЛО «Здоров’я» Преображенського БК. В цілому в громаді культивуються такі види спорту, як волейбол, баскетбол, футбол, настільний теніс, шашки, шахи

Будматеріали закуплені за рахунок місцевого бюджету. Ремонтні роботи виконали працівники благоустрою, керівники спортивного любительського об’єднання та небайдужі жителі села.

Хочемо висловити подяку за активну участь у житті громади жіночій волейбольній команді «Лимонки», учасницям «Марафону стрункості», молодіжній команді волейболістів. Окрема вдячність небайдужим преображенківцям – Дорошенко Юрій, Ярова Тетяна, Штіннікова Ірина – за підтримку та допомогу!

Відділ освіти,

культури, молоді та спорту