Завершено ремонт клубу в с. Макарівка

Дата: 07.08.2020 13:12

«Найскладніше почати діяти,

все інше залежить

тільки від наполегливості»

Амелія Ергарт.

Дуже влучна цитата, адже в закладах культури Нашої громади вже багато років не проводили ремонтних робіт. На превеликий жаль, поступово будівлі клубів і будинків культури ставали досить занедбаними… Та бажання селищного голови Сучок Андрія Миколайовича діяти – діяти наполегливо – задля того, щоб привести заклади культури до належного стану, дало прекрасний результат! Відтепер жителі с. Макарівка проводитимуть своє дозвілля в чудових умовах.

Отже, ремонтні роботи в Макрівському сільському клубі завершено. Проведено енергозберігаючі заходи – старі вікна замінено на металопластикові склопакети, встановлено нові двері. Ремонтні роботи проводилися за рахунок місцевого бюджету працівниками благоустрою.

Висловлюємо щиру подяку директору ПП «Тріел-Агро» Окуненко Ігорю Миколайовичу за допомогу – в клубі відмінна натяжна стеля, що надає закінченого та естетичного вигляду концертної зали в цілому.