Душа півдня

Дата: 09.09.2020 15:22

6 вересня на базі зеленого туризму «Чумацька криниця» (урочище «Ближній Карабай», Олешки) відбувся відкритий фестиваль народної творчості «Душа Півдня» та кулінарний фестиваль «Таврія-Борщ» з вельми насиченою програмою.

Наша громада уперше взяла участь в цьому неймовірному дійстві. Делегація Мирненської ОТГ охопила всю програму фестивалю. У виставці-ярмарку представили свої роботи Чорний Олександр (різьблення та випалювання по дереву) та Кекутія Лідія (випалювання по дереву). Це просто неймовірні вироби!

У концертній програмі громаду дуже достойно представив вокальний колектив «Червона калина» Мирненського СБК (художній керівник Сергеєв В’ячеслав), який запалив своїм драйвом глядачів, подарувавши всім океан позитиву.

Неймовірно смачний борщ приготували і презентували (шеф-повар Алла Ругала) команда селищної ради, переможці у конкурсі борщу, присвяченому 228-річчю с. Преображенка у 2019 році.

Чудовий день у прекрасній компанії, безкрає море позитиву та приємна втома. Сподіваємось, яскраві фото зможуть передати хоч невелику частинку атмосфери, яка царювала на фестивалі.

Висловлюємо вдячність організаторам фестивалю Херсонському обласному центру народної творчості!

Щиро дякуємо всім учасникам від Мирненської ОТГ: вокальному колективу Мирненського СБК «Червона калина» (працівники я/с «Калинка»), за щирість і підтримку; Чорному Олександру та Кекутія Лідії за золоті руки; Ругала Аллі, Лейбюк Тетяні за кулінарну майстерність та всім хто долучився та вклав душу у підготовку до участі у фестивалі.

Не можемо обійти щирою вдячністю селищного голову Андрія Миколайовича за підтримку і сприяння участі у даному заході.

Відділ освіти, культури,

молоді та спорту