Дружба єднає

Дата: 30.01.2018 16:45

Зайняття фізичною культурою і спортом сприяють формуванню морального і духовного обличчя українців їх всебічному і гармонійному розвитку, збереженню на довгі роки міцного здоров’я і творчої активності, підготовці населення до високопродуктивної праці та захисту Вітчизни. Важливим засобом фізичного виховання населення є гра у волейбол, спортивну секцію якої залюбки відвідують у смт Мирне та с.Преображенка. Сформувавши з двох населених пунктів одну збірну команду Мирненської ОТГ у складі  Клинчук Надії, Нічіпорчук Олени, Ткаченко Марини, Польської Світлани, Септа Наталії, Островської Діани і Штіннікової Анжеліки. 27 січня 2018 року наші дівчата прийняли участь в районних змаганнях з волейболу серед жінок з кубку “Відкриття сезону”. Команда нашої громади виборола почесне третє місце, та була відзначена грамотою і подарунком. Кращими гравцями турніру визнано Клинчук Надію та Септу Наталію.